آمادگی 262 میدان و بازار میوه و تره بار برای ارائه خدمات در ماه رمضان

به گزارش وبلاگ آوا، همزمان با 13 فروردین (روز طبیعت)، محوطه 270 هکتاری و فضای سبز مجموعه میدان مرکزی میوه و تره بار تهران، از اولین ساعات بامداد امروز میزبان شهروندان بود.

آمادگی 262 میدان و بازار میوه و تره بار برای ارائه خدمات در ماه رمضان

به گزارش وبلاگ آوا، با توجه به برنامه ریزی های قبلی، میدان مرکزی میوه و تره بار تهران برای میزبانی از شهروندانی که این محل را برای گذراندن اوقات خود در روز طبیعت انتخاب نموده اند، آماده شده بود.

با توجه به پیش بینی های به عمل آمده، نیروهای خدمات شهری و فضای سبز این مجموعه، نسبت به آماده سازی، پاک سازی و رفت و روب این محل در طول روز و نظافت مرتب و تخلیه مکرر مخازن زباله میدان مرکزی در روز طبیعت، اقدام می نمایند.

لازم به ذکر است نیروهای خدماتی میدان مرکزی، ضمن خوش آمد به خانواده های حاضر در این محل، نسبت به توزیع نایلکس برای قرار دادن زباله ها اقدام کردند.

ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، با اعلام اینکه مردم نباید دغدغه ای در تهیه ارزاق و مایحتاج مورد احتیاج خود داشته باشند، گفت: تأمین کالاهای اساسی مورد احتیاج شهروندان یکی از مهم ترین اولویت های این سازمان است و 262 میدان و بازار میوه و تره بار تهران برای استقبال از ماه مبارک رمضان و خدمات رسانی به شهروندان در این ماه عزیز، آمادگی دارند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به رفتار شایسته و توام با حُسن خُلق کارکنان میادین و بازارهای میوه و تره بار با عموم شهروندان از جمله روزه داران اضافه نمود: اگر چه به همکاران خود اعتماد داریم اما به منظور افزایش اطمینان خاطر مردم عزیزمان از شروع ماه مبارک رمضان، نظارت بر فعالیت میادین و بازارهای میوه و تره بار افزایش می یابد.

فصاحت با اشاره به اینکه قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار، دو اصلی است که در ایام ماه مبارک رمضان به صورت ویژه مورد توجه قرار خواهند گرفت، اظهار کرد: مدیران میادین و ناظران کنترل کیفی با دقت و جدیت مضاعف بر رعایت نرخ های مصوب و مرغوبیت اقلامی که در این مراکز عرضه می شوند، نظارت می نمایند تا شهروندان در این ماه عزیز، ملزومات مورد احتیاج خود را با آرامش و به سهولت از میادین تهیه نمایند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بر انجام هماهنگی های لازم با دستگاه های مسئول برای تأمین کالاهای تنظیم بازار، مواد پروتئینی، برنج و دیگر محصولات مورد احتیاج مردم تهران در ماه مبارک رمضان، تأکید و اعلام نمود: به منظور تأمین اقلام و کالاهایی همانند خرما، قند و شکر، روغن، گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، حبوبات و لبنیات که مصرف آنها در این ایام افزایش می یابد، از قبل پیش بینی نموده ایم و مراجعه نمایندگان و روزه داران می توانند این محصولات و سایر ملزومات مورد نظر خود را از این مراکز تهیه نمایند.

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛، میادین میوه و تره بار در ایام ماه مبارک رمضان، روزهای شنبه تا پنج شنبه صبح ها از ساعت 8 تا 13 و عصرها از ساعت 15 تا 19 و 30 دقیقه و روزهای آدینه نیز از ساعت 8 صبح تا 13 ظهر، باز بوده و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمادگی 262 میدان و بازار میوه و تره بار برای ارائه خدمات در ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی 262 میدان و بازار میوه و تره بار برای ارائه خدمات در ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید