سلطانی فر: نامه معرفی ویلموتس را من فقط ارجاع دادم!

به گزارش وبلاگ آوا، مسعود سلطانی فر درباره حواشی قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی و معرفی وی از سوی انجمن فرهنگی ایران - هلند و وزارت ورزش، گفت: این موضوع ماجرای پیچیده ای نیست. در طول روز، نامه های اداری مختلف زیادی برای وزارت ورزش می آید. این نامه ها را به فدراسیون ها ارجاع می دهیم و آنها باید تصمیم اصلی را بگیرند. نقش وزارت ورزش نظارتی است.

سلطانی فر: نامه معرفی ویلموتس را من فقط ارجاع دادم!

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این نامه (نامه معرفی مارک ویلموتس برای تیم ملی فوتبال از سوی انجمن ایران و هلند) برای فدراسیون فوتبال آمده بود و من نوشتم برای آنالیز و بهره برداری به این فدراسیون ارجاع گردد. علاوه بر سه گزینه ای که در نامه وجود داشت، گزینه های دیگری هم مطرح بودند که حدود 9 نفر می شدند ولی تصمیم گیرنده اصلی فدراسیون فوتبال بود.

سلطانی فر توضیح داد: تمام موارد را خود فدراسیون آنالیز نموده است. مسئولیت قرارداد ویلموتس هم با فدراسیون فوتبال است و قطعاً خودشان به نهادهای نظارتی پاسخ خواهند داد.

وزیر ورزش در واکنش به این اظهارات مهدی تاج (رئیس پیشین فدراسیون فوتبال) مبنی بر اینکه سلطانی فر بند فسخ سه ماهه را در قرارداد گنجانده بود گفت: بر اساس تجربیات گذشته من این بند را توصیه کردم چون اگر نتوانستیم با یک سرمربی همکاری کنیم راهی برای قطع همکاری وجود داشته باشد.

منبع: فرارو

به "سلطانی فر: نامه معرفی ویلموتس را من فقط ارجاع دادم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: نامه معرفی ویلموتس را من فقط ارجاع دادم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید