راه اندازی 60 تور گردشگری مجازی از جاذبه های کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش وبلاگ آوا، مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 60 تور گردشگری مجازی از جاذبه های شاخص تاریخی، فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شده است.

راه اندازی 60 تور گردشگری مجازی از جاذبه های کهگیلویه و بویراحمد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، مجید صفایی روز یکشنبه 21 شهریورماه 1400 با اعلام این خبر گفت: با توجه به محدویت های ناشی از کرونا، لزوم راه اندازی تور های مجازی بیش از پیش لازم است.

مدیرکل میراث فرهنگی،توریستی و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد اضافه نمود: تصاویر سه بعدی از جاذبه های توریستی و تماشای کهگیلویه و بویراحمد طراحی شده و در صفحه اینستاگرام به نشانی kb-cthh قابل مشاهده است.

صفایی بیان نمود: بعلاوه مستند 60 دقیقه ای از ظرفیت ها و منطقه ها توریستی کهگیلویه و بویراحمد در 60 کلیپ تهیه و در فضای مجازی اداره کل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی استان بارگذاری شده است.

او گفت: رودِ رونه باشت، چشمه بلقیس چرام، بافت تاریخی دهدشت، چشمه میشی سی سخت، آبشار تنگ تامرادی، تنگ گنجه ای، طسوج چرام، موگرمون لنده و بنای تاریخی تنگ سولک بهمئی از جمله منطقه های است که مسافران می توانند به وسیله تور مجازی از آنان تماشا نمایند.

کهگیلویه و بویراحمد با داشتن 280 تفرجگاه طبیعی، حدود 2600 اثر تاریخی، 770 اثر تاریخی ثبت شده در لیست آثار ملی و مواهب طبیعی چشم نواز مکانی مناسب برای توریستی نوروزی است.

استان 720هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران سالانه پذیرای افزون بر 3 میلیون توریست است که صد ها توریست هم در میان آن ها به چشم می خورد.

منبع: توریسم آنلاین

به "راه اندازی 60 تور گردشگری مجازی از جاذبه های کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی 60 تور گردشگری مجازی از جاذبه های کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید