تذکر شرکت راه آهن به شرکت رجا در پی آتش سوزی قطار حومه ای گرمسار

به گزارش وبلاگ آوا، در پی ایجاد حریق در ریل باس گرمسار-تهران متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجا (تحت مالکیت سازمان تأمین اجتماعی)، شرکت راه آهن به این شرکت تذکر داد.

تذکر شرکت راه آهن به شرکت رجا در پی آتش سوزی قطار حومه ای گرمسار

به گزارش گروه مالی وبلاگ آوا، در پی ایجاد حریق در ریل باس گرمسار-تهران متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجا (تحت مالکیت سازمان تأمین اجتماعی)، شرکت راه آهن ضمن تذکر شدید به این شرکت خواهان افزایش دقت و نظارت بر نگهداری و تعمیرات قطار های در اختیار شرکت رجا و بعلاوه عذرخواهی سریع شرکت مذکور از مسافران محترم و جبران آن به نحو شایسته و در شأن ایشان شد.

ساعتی پیش و به دلیل نقص فنی، یکی از واگن های ریل باس گرمسار-تهران در اختیار شرکت حمل و نقل ریلی رجا در جهت ورامین-ری دچار حریق در قسمت زیرین یکی از واگن های ریل باس شد که به وسیله آتش نشانی اطفا حریق صورت گرفت.

خوشبختانه همه مسافران در سلامت کامل هستند و مسافران این ریل باس به وسیله قطار مسافری مشهد- کرج به تهران اعزام شدند.

لازم به ذکر است مشابه این اتفاق در ترنست در اختیار شرکت حمل و نقلی رجا در جهت یزد-تهران در آبان ماه نیز اتفاق افتاده و شرکت راه آهن، خواهان نظارت و دقت بیشتر شرکت رجا در بحث نگهداری و تعمیرات این شرکت شده بود.

شایان ذکر است که تعداد 14 رام ریل باس در اختیار شرکت حمل و نقل ریلی رجا است و ریل باس سانحه دیده جزو این دسته از ریل باس ها بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تذکر شرکت راه آهن به شرکت رجا در پی آتش سوزی قطار حومه ای گرمسار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر شرکت راه آهن به شرکت رجا در پی آتش سوزی قطار حومه ای گرمسار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید