کارگاه بین المللی مجازی آموزش زبان دوم در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

به گزارش وبلاگ آوا، کارگاه بین المللی آموزش زبان دوم به ابتکار گروه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی به صورت مجازی برگزار گشت.

کارگاه بین المللی مجازی آموزش زبان دوم در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری وبلاگ آوا کارگاه بین المللی آموزش زبان دوم به ابتکار گروه زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی با حضورپژوهشگران برجسته این حوزه به صورت مجازی برگزار گشت.

در جلسه نخست این کارگاه که با عنوان نظریه درونداد بهینه و آموزش زبان برگزار گشت پروفسور استفن کرشن زبان شناس و ازبرجسته ترین پژوهشگران حوزه آموزش زبان به عنوان سخنران اصلی و بنیکو میسان از دانشگاه شیتونوجی ژاپن و دکتر نوشان اشتری از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان سخنران دوم درباره شیوه های نوین یادگیری زبان بویژه زبان انگلیسی سخنرانی کردند.

دکتر جف مک کیلان پژوهشگر ارشد مرکز توسعه آموزشی و متخصص آموزش زبان انگلیسی نیز در سخنرانی خود در جلسه دوم کارگاه با عنوان چگونه دایره واژگانی خود را افزایش دهیم؟ موضوعاتی چون فنون یادگیری واژگان جدید را مطرح کرد.

در کارگاه مجازی آموزش زبان دوم بیش از 200 نفر از استادان و پژوهشگران حوزه آموزش زبان شرکت کردند و درباره چالش ها و راه کارهای فراگیری و آموزش تبادل نظر صورت گرفت.

توجه به آموزش مجازی در دانشگاه علامه طباطبایی پس از شیوع کرونا، علاوه بر امکان تشکیل کلاس های درسی زمینه برگزاری کارگاه های آموزشی و پژوهشی را به صورت وبینار فراهم کرده است. امکان دسترسی آسان به استادان و پژوهشگران داخلی و خارجی و بهره گیری بیش از پیش اعضای هیئت علمی و دانشجویان از جمله مزایای آموزش مجازی در دانشگاه به شمار می رود.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کارگاه بین المللی مجازی آموزش زبان دوم در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه بین المللی مجازی آموزش زبان دوم در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید