پیش بینی پیشکسوت پرسپولیس از اُفت شدید استقلال پس از دربی

به گزارش وبلاگ آوا، مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، استقلال خوب بازی نمی کند و دربی 98 را به سرخپوشان مرکز واگذار خواهد کرد.

پیش بینی پیشکسوت پرسپولیس از اُفت شدید استقلال پس از دربی

جمشید شاه محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آوا با اشاره به پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: پرسپولیس خیلی برتر بود و بازی را هم برد. مشکل پرسپولیس درون دروازه است، چون گوهری و لک خیلی میانه هستند. لک اُفت کرده و نمی دانم مشکل او روحی - روانی است یا اینکه مسائل خاص خودش را دارد. فعلاً گلرها در حد پرسپولیس نیستند و هر توپی که سمت دروازه می آید آدم می ترسد. تیم باید حتماً در پی یک دروازه بان درجه یک باشد، حتی اگر گلر ایرانی هم نبود، باید با دروازه بان خارجی مشکل را حل کرد. در آن طرف تیمروف مهاجم ازبکستانی خیلی خوب بود و از بقیه مهاجمان تیم بهتر است. او خیلی درگیرانه بازی می کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس با اشاره به شکست هفته گذشته این تیم مقابل صنعت نفت خاطرنشان کرد: تمام افرادی که مقابل پرسپولیس به میدان می فرایند، برای استقلال بازی می کنند نه برای خودشان. مربیان استقلالی شاغل در لیگ زیاد هستند و همه آنها می خواهند پرسپولیس را متوقف کنند. چند سالی است که استقلال قهرمان نشده و خیلی از تیم ها از این مسئله ناراحت هستند که پنج شش سال است پرسپولیس جزو دو تیم بالای جدول بوده و پنج دوره متوالی قهرمان ایران شده است. همه تیم ها می خواهند کاری کنند پرسپولیس قهرمان نشود. برای شان سنگین است که یک تیم شش سال پشت سر هم قهرمان شود.

همچنان می گویم پرسپولیس قهرمان می شود.، شاه محمدی با بیان این جمله گفت: سه ماه پیش هم همین را گفتم. استقلال فقط گل می زند و خوب بازی نمی کند. پرسپولیس دربی را می برد و استقلال بعد از آن اُفت شدیدی را تجربه خواهد کرد. نیمکت استقلال را در بازی با تیمِ امیر قلعه نویی دیدید؟ من قلعه نویی را دوست دارم، چون استقلالی واقعی است و برای پول به این تیم نیامده و با هیچی برای استقلال بازی کرد. راضی می شوم گل گهر بالای جدول کنار پرسپولیس باشد. داوری هم در بازی با استقلال به تیم گل گهر کم لطفی کرد ولی با این حال این آقایان (کادر فنی استقلال) خیلی اعتراض می کردند. خوب بود حداقل احترام قلعه نویی را نگه می داشتند. این حاشیه ها را درست می کنند، چون تیم ضعیفی هستند. آنها می خواهند کاری کنند که با ریختن به زمین، بازی ها را ببرند، ولی باز هم نمی توانند به جایی برسند. نیمکتی پیروز است که آرامش داشته باشد و پرسپولیس این را دارد. بنابراین پرسپولیس دربی را صد درصد می برد، چون علاوه بر مواردی که گفتم، بهتر بازی می کند.

این مربی با تأکید بر اینکه حضور تماشاگران در ورزشگاه به ضرر استقلال تمام خواهد شد، شرح داد: اگر تماشاگر در ورزشگاه بود، با این نحوه بازی استقلال دچار مشکل می شد و به تیم بد و بیراه می گفتند. آنها خیلی شانس آوردند که تماشاگر نیست و با بردهای یک بر صفر بالای جدول مانده اند. فوتبال استقلال در سطح لیگ یک و دو است. استقلال یک گل می زند و از آن دفاع می کند، ولی با این سیستم چقدر می تواند جلو برود؟ اگر گل بخورد می تواند جبران کند؟ نظر من این است که استقلال دربی را می بازد و بعد دچار اُفت می شود.

شاه محمدی یادآور شد: خیالم راحت است که سه هفته مانده به اتمام بازی ها پرسپولیس به صدر می رسد. استقلال چیزی ندارد و از نظر فنی، یک تیم معمولی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیش بینی پیشکسوت پرسپولیس از اُفت شدید استقلال پس از دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی پیشکسوت پرسپولیس از اُفت شدید استقلال پس از دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید