بمب نقل و انتقالاتی استقلال خنثی شد؟

به گزارش وبلاگ آوا، تیم فوتبال استقلال تهران در یک ماه گذشته ناکامی های زیادی در زمینه جابجایی فوتبال کشور تجربه نموده است. نخستین ناکامی این تیم عدم توانایی مدیران در جذب سعید صادقی بود تا مهندس لیگ راهی تیم فوتبال پرسپولیس گردد. استقلال برای جبران این ناکامی چند لژیونر فوتبال ایران را هدف قرار داد، اما تا کنون پیروز به عقد قرارداد با این بازیکنان نشده است. یکی از این بازیکنان محمد محبی است که اکنون در تیم سانتاکلارا توپ می زند.

بمب نقل و انتقالاتی استقلال خنثی شد؟

محبی سال گذشته به عنوان بخشی از رضایتنامه شهریار مغانلو راهی تیم پرتغالی شد. مسوولان استقلال در چند هفته گذشته خبر توافق با وی را منتشر نموده بودند، اما اکنون با تغییر مدیریت باشگاه سانتاکلارا این انتقال پیچیده تر شده است. مسوولان استقلال باید نخست منتظر فهرست خروجی باشگاه پرتغالی باشند و در ادامه بتوانند مدیریت تازه را برای این انتقال راضی نمایند؛ انتقالی که اکنون با مسائل دیگر نیز روبرو شده است.

تیم سپاهان اصفهان یکی دیگر از مدعیان جذب محبی به شمار می رود و حتی اعلام شده که پول رضایتنامه این بازیکن نیز آماده است. ترس استقلال از احتمال حضور محبی در سپاهان زمانی بیشتر خواهد شد که این بازیکن برترین عملکرد خود را در زردپوشان دیار زاینده رود داشته است.

البته استقلال تهران تا کنون در جذب بازیکنانی مانند کاوه رضایی و محمد نادری ناکام بوده است و طرفداران همچنان منتظر یک بازیکن سرشناس در استقلال هستند.

منبع: فرارو

به "بمب نقل و انتقالاتی استقلال خنثی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب نقل و انتقالاتی استقلال خنثی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید