پرسنل شرکت نفت در زمینه موضوع دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند

به گزارش وبلاگ آوا، دادستان آبادان گفت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر رخ داده در این شهر، به احضار یکی از پرسنل شرکت نفت و برادرش پیرو آنالیز موضوع ضرب و شتم دختر جوان توسط آن ها، اقدام نموده است.

پرسنل شرکت نفت در زمینه موضوع دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آوا و به نقل از خبرگزاری ایسنا، حمید مرانی پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان در گفت وگو با میزان با اشاره به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو اتفاق اخیر رخ داده در آبادان، گفت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر رخ داده در این شهر، به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو آنالیز صحت و سقم ادعای ضرب و شتم دختر جوان توسط آن ها، اقدام نموده است.

وی بیان داشت: در حال حاضر یکی از دوربین های مداربسته مستقر در محل حادثه برای بازیابی اطلاعات به مراجع ذی ربط ارائه شده و به محض وصول اطلاعات مندرج در آن، تحقیقات تکمیلی را ادامه می دهیم.

دادستان آبادان گفت: در هیچ تاریخی پیش از این شکایتی از جانب آن دختر جوان علیه این پرسنل شرکت نفت در سیستم قضایی درج نشده و تنها در اردیبهشت ماه امسال این دختر جوان علیه فردی که دوست این فرد بوده است، شکایتی را دایر بر سرقت اموال در شعبه دوم دادیاری دادستانی آبادان درج نموده بود.

وی در ادامه اضافه کرد: این خانم که مورد ضرب و جرح قرار گرفته، به پزشکی قانونی ارجاع شده است.

مرانی پور تاکید نمود: این خانم به واسطه اتفاق اخیر، از این پرسنل شرکت نفت شکایت نموده است و قوه قضاییه نیز با جدیت و به صورت ویژه شکایت مذکور و پرونده را رسیدگی خواهد نمود.

منبع: جام جم آنلاین

به "پرسنل شرکت نفت در زمینه موضوع دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسنل شرکت نفت در زمینه موضوع دختر آبادانی به دادسرا احضار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید