پارک های این استان هم در روز طبیعت تعطیل شد

به گزارش وبلاگ آوا، مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و حفظ حرمت ماه رمضان، بوستان های قزوین در روز 13 فروردین از ساعت 17 آمادگی پذیرایی از شهروندان را دارند.

پارک های این استان هم در روز طبیعت تعطیل شد

به گزارش ایلنا، جابر خرم نیا با اعلام این خبر گفت: بوستان های شهر قزوین نظیر بوستان ملی باراجین و ملاخلیلا، از ساعات نزدیک به افطار پذیرای مردم در روز طبیعت هستند.

مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین اعلام نمود: در راستای آماده سازی بوستان ها برای پذیرایی از زائران و همشهریان گرامی در روز طبیعت، در حد امکان جهت خدمات رسانی به شهروندان، نور و روشنایی بوستان ها تقویت شده است.

وی از شهروندان خواست تا در ساعات مشخص شده به بوستان ها مراجعه نمایند و بعلاوه مانند همواره از شکستن درختان، آتش روشن کردن در نزدیک درختان و بوته زار ها خودداری نمایند و در بوستان هایی نظر باراجین و ملاخلیلا از امکانات پیک نیک که در خود بوستان پیش بینی شده است، استفاده نمایند.

مدیر اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین بعلاوه از همشهریان خواست تا در جهت کاهش بار ترافیکی روز طبیعت، حضور در نزدیک ترین بوستان به منزل خود را در اولویت قرار دهند.

منبع: فرارو

به "پارک های این استان هم در روز طبیعت تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک های این استان هم در روز طبیعت تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید