وعده معاون وزیر ورزش برای حضور سجادی در دادگاه جودو

به گزارش وبلاگ آوا، عبدالحمید احمدی که در حاشیه مراسم اختتامیه رقابتهای لیگ ووشو حضور داشت، گفت: جودو با یک تصمیم ناجوانمردانه تعلیق شد، حق جودو ایران محرومیت از حضور در مجامع و مسابقات بین المللی نبود. با حمایت هایی که وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و سایر بخش های ذیربط انجام داده و تلاش های خود فدراسیون مطمئن هستم این تعلیق برداشته خواهد شد.

وعده معاون وزیر ورزش برای حضور سجادی در دادگاه جودو

احمدی در مورد حضور سجادی در دادگاه CAS هم گفت: حسب هماهنگی های اجرا شده که قرار شده اگر نیاز به حضور در دادگاه داشته باشیم، حتماً ایشان حضور خواهند داشت. اما پیش از برگزاری جلسه دادگاه، جلساتی انجام خواهد شد که می تواند در این مورد تأثیرگذار باشد. لذا باید منتظر باشیم و ببینیم رایزنی فدراسیون جودو با فدراسیون جهانی به کجا خواهد رسید و شرایط تشکیل دادگاه چگونه خواهد بود.

وی در پایان گفت: جلسه دادگاه در صورت برگزاری حضوری خواهد بود. در این صورت هیأت اعزامی ایران راهی سوئیس خواهند شد و وزارت ورزش نیز حمایت های خود را از جودو ادامه می دهد.

معاون وزیر ورزش به مراسم اختتامیه لیگ های جودو هم اشاره کرد و گفت: شیوع کرونا شرایط جدیدی را به ورزش کشور تحمیل کرده و همکاران ما در فدراسیون جودو امروز تدبیر کردند هم این مراسم را با رعایت فاصله اجتماعی برگزار کردند و طی آن از زحمت کشان و برگزیدگان رقابتهای سوپرلیگ و لیگ امید تا المپیک تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "وعده معاون وزیر ورزش برای حضور سجادی در دادگاه جودو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده معاون وزیر ورزش برای حضور سجادی در دادگاه جودو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید