طلسم عجیب پرسپولیس با ستاره های تازه

به گزارش وبلاگ آوا، پنالتی و پرسپولیس مدتی است که به 2 خط موازی تبدیل شده اند که به هم نمی رسند! این طلسم البته مانند چند طلسم دیگر در مسجدسلیمان شکست و پرسپولیس توانست هم پنالتی بگیرد و هم پنالتی را تبدیل به گل کند. برای یادآوری این که این اتفاق آخرین بار چه زمانی برای پرسپولیس افتاده بود، باید خیلی به عقب برویم. هفته سیزدهم فصل گذشته در بازی مقابل تراکتور، مهدی ترابی آخرین پنالتی پرسپولیس در یک سال اخیر را از دست داد. او که خودش این خطا را از مدافع حریف گرفته بود، اولین پنالتی اش با پیراهن پرسپولیس را به بیرون زد. در هفته سیزدهم، سیزدهمین پنالتی ترابی در لیگ هدر رفت تا بدشانسی همه جوره گریبان این بازیکن را بگیرد. بعد از آن دیگر پنالتی ای برای پرسپولیس گرفته نشد تا معین گردد که کدام بازیکن بعد از ترابی قرار است پنالتی زن تیم باشد و دیگر نیازی به همچین بازیکنی حس نشد!

طلسم عجیب پرسپولیس با ستاره های تازه

در هفته ششم لیگ این فصل بالاخره هر 2 طلسم برای پرسپولیس شکست و این تیم هم پنالتی گرفت و هم آن را تبدیل به گل کرد. بعلاوه تعیین شد که این فصل تا اطلاع ثانوی یورگن لوکادیا پنالتی زن اول پرسپولیس خواهد بود. این در حالی است که به غیر از مهدی ترابی، یک بازیکن پنالتی زن به نام شیخ دیاباته هم در پرسپولیس حضور دارد و کار یحیی گل محمدی برای انتخاب پنالتی زن راحت نموده است.

پرسپولیس در حالی در حدود یک فصل هیچ پنالتی ای به دست نیاورد که حتی صحنه های خیلی مشکوکی هم روی مهاجمان این تیم انجام نشده است و شاید طرفداران این تیم صحنه های خیلی زیادی بابت اشتباهات داوری که باعث نگرفته شدن پنالتی در این مدت باشد به یاد نمی آورند. علت این مساله را شاید بتوان در آمار پرسپولیس هم تا حدودی پیدا کرد. حضور بازیکنان پرسپولیس در محوطه جریمه حریفان فصل گذشته بسیار پایین بود و این تیم در این آیتم در میان 4 تیم برتر جایی نداشت.

منبع: فرارو

به "طلسم عجیب پرسپولیس با ستاره های تازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم عجیب پرسپولیس با ستاره های تازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید