دستگیری 28 متخلف شکار و صید در استان قزوین

به گزارش وبلاگ آوا، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین از شناسایی و دستگیری 28 متخلف شکار و صید در استان از ابتدای سال جاری اطلاع داد.

دستگیری 28 متخلف شکار و صید در استان قزوین

به گزارش وبلاگ آوا قزوین، مهدی طاهری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان گفت: در فرودین ماه سال جاری ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در حین گشت و کنترل و اجرای قوانین و مقررات سازمان حفاظت محیط زیست، ضمن جلوگیری و پیشگیری از تخلفات زیست محیطی، پیروز به دستگیری 28 متهم و تشکیل 23 فقره پرونده تخلفات زیست محیطی شدند.

وی اضافه نمود: از این پرونده ها 13 مورد مربوط به تخلفات شکار و صید و 10 پرونده مربوط به آلودگی های محیط زیست بوده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اضافه نمود: از متهمان حوزه شکار و صید، سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، چهار قبضه سلاح شکاری مجاز و بیش از 83 مورد از ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان گفت: به دنبال این دستگیری ها بیش از 26 عدد از انواع پستانداران و پرندگان که برخی از گونه های جانوران حمایت شده بودند کشف و پرونده متهمان و متخلفان به مراجع قضایی ارسال شد.

طاهری اشاره نمود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در انجام ماموریت های گشت و کنترل و پیشگیری از تخلفات ضمن دستگیری چهار نفر قبل از اقدام به شکار و صید، یک مورد تخلف تصرف اراضی ملی را در مناطق تحت مدیریت این اداره کل مشاهده و برای برطرف تصرف آن اقدام کردند.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری 28 متخلف شکار و صید در استان قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 28 متخلف شکار و صید در استان قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید