خبرنگاران برنامه های ورزشی فدراسیون کشتی تا تیرماه لغو شد

به گزارش وبلاگ آوا، تهران- خبرنگاران - محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: این فدراسیون با توجه به توصیه اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون های ملی تا تیرماه سال جاری برنامه های ورزشی خود را لغو می کند.

خبرنگاران برنامه های ورزشی فدراسیون کشتی تا تیرماه لغو شد

به گزارش بامداد پنجشنبه فدراسیون کشتی، امامی اضافه نمود: همانطور که می دانید در شرایط کنونی جهان با توجه به شیوع ویروس کرونا با یک بحران جدی و خطرناک روبرو شده است و به همین دلیل نیز بیشتر رقابت های ورزشی از جمله المپیک 2020 توکیو یا لغو و یا به تعویق افتاده است.

او ادامه داد: به همین دلیل روز 18 فروردین ماه اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون های ملی اعلام کرد که تمامی رقابت های قهرمانی خود را که تا روز 10 تیرماه برنامه ریزی شده بودند به تعویق می اندازد و تاریخ جدید برگزاری این مسابقات نیز پس از هم اندیشی با میزبان، کمیسیون فنی و دپارتمان ورزشی اتحادیه اعلام خواهد شد.

امامی شرح داد: همچنین تمامی تورنمنت های بین المللی نیز تا همین تاریخ لغو شده است و اتحادیه جهانی کشتی نیز به تمامی فدراسیون های عضو توصیه کرده است که تمامی رویدادهای ملی خود را به منظور اطمینان از حفظ سلامت ورزشکاران و شرکت کنندگان، لغو کنند.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به اینکه کشور ما نیز درگیر مبارزه با این ویروس خطرناک است، بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین ستاد مقابله با کرونا در ورزش تمامی فعالیت های ورزشی نیز تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است.

وی گفت: بر این اساس فدراسیون کشتی با توجه به موارد فوق تصمیم گرفت که همگام با اتحادیه جهانی کشتی تمامی برنامه های ورزشی خود از جمله برگزاری اردوها و مسابقات را تا 10 تیرماه به حالت تعلیق درآورد و بازگشت به شرایط عادی نیز منوط به مهیا شدن شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا، پس از آن تاریخ خواهد بود.

امامی در پایان گفت: حفظ سلامتی و ایمنی ورزشکاران، مربیان، داوران و سایر دست اندرکاران کشتی کشور و خانواده های آن ها مهمترین اولویت فدراسیون کشتی است و امیداریم که مردم عزیز ایران با همکاری و همدلی بتوانند این شرایط سخت را پشت سرگذارند تا بار دیگر شاهد افتخارآفرینی فرزندان و قهرمانان خود باشند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برنامه های ورزشی فدراسیون کشتی تا تیرماه لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برنامه های ورزشی فدراسیون کشتی تا تیرماه لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید