توضیحات حاجی میرزایی درباره گنجاندن بند 2030 در بودجه آموزش و پرورش

به گزارش وبلاگ آوا، وزیر آموزش و پرورش درباره چرایی گنجانده شدن بند مربوط به سند 2030 در بودجه سال بعد این وزارتخانه توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات حاجی میرزایی درباره گنجاندن بند 2030 در بودجه آموزش و پرورش

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آوا، محسن حاجی میرزایی درباره بند مربوط به سند 2030 در بودجه سال 1400 اظهار کرد: بنده امروز از این موضوع آگاه شدم و هیچ دخالتی در این متن نداشتم، وزارت آموزش و پرورش بار ها اعلام نموده است که هیچ نسبتی با سند 2030 ندارد.

وی اضافه کرد: معلوم شده خطایی انجام شده و بلافاصله سازمان برنامه و بودجه در نسخه کاغذی این موضوع را اصلاح نموده است و تمام ردیف های بودجه ما معین است و هیچ چیزی درباره سند 2030 نیامده است.

حاجی میرزایی گفت: آن چه به آن استناد می نمایند، متنی است که مربوط به برنامه ششم توسعه آن هم در سال های گذشته است نه بودجه که نسخه را اشتباه گذاشته اند! به دلیل خطا در نوشتن بودجه، سند 2030 در آن وارد شده است و در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از 2030 وجود ندارد.

وی اعلام کرد: نه در دولت و نه در سازمان برنامه و بودجه برای بودجه 2030 گفت وگویی نداشتیم و به طور کامل اعلام برائت می کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این موضوع را پیگیری می کنیم، متذکر شد: قطعا سازمان برنامه و بودجه نیز این موضوع را پیگیری می نماید اگر تعمدی در کار باشد با افرادی که این خطا را کردند، برخورد می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توضیحات حاجی میرزایی درباره گنجاندن بند 2030 در بودجه آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات حاجی میرزایی درباره گنجاندن بند 2030 در بودجه آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید