بیانیه باشگاه فولاد خوزستان در مورد محرومیت آذری

به گزارش وبلاگ آوا، باشگاه فولاد خوزستان در بیانیه ای ضمن تشکر از طرفداران از آنها خواست در روزهای به جامانده تا آغاز لیگ برتر بر حمایت از تیم تمرکز نمایند.

بیانیه باشگاه فولاد خوزستان در مورد محرومیت آذری

به گزارش وبلاگ آوا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در متن بیانیه روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان خطاب به طرفداران آمده است:

اعلام رای محرومیت موقت آقای سعید آذری، مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان از سوی کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال واکنش ها و تفاسیر گوناگون و گسترده ای در فضای رسانه ای و مجازی به همراه داشته است.

در این راستا باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که همیشه اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده، ضمن تشکر از حمایت های انجام شده و قدردانی از چهره های فوتبالی و به ویژه طرفداران فهیم و ارزشمند فولاد اعلام می دارد این محرومیت موقتی بوده و فرایند اعتراض جناب آقای سعید آذری به رای صادره در مسیری صحیح و مطابق با آئین نامه و قانون پیگیری شده است.

لذا از کلیه طرفداران فهیم فولاد خوزستان خواهشمندیم ضمن حفظ آرامش و سعه صدر از هرگونه تجمع، توهین و افترا در فضای حقیقی و مجازی دوری نموده و در فرصت به جامانده تا آغاز رقابت های لیگ برتر، با دنبال کردن اخبار به وسیله سایت و رسانه رسمی باشگاه بر حمایت شان از فولادمردان افزوده و مانع از ایجاد هرگونه تنش و سوءاستفاده احتمالی شوند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ آوا بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ آوا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه باشگاه فولاد خوزستان در مورد محرومیت آذری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه فولاد خوزستان در مورد محرومیت آذری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید