برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی تهرانی ها در روز جهانی المپیک

به گزارش وبلاگ آوا، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی تهرانی ها در روز جهانی المپیک خبر داد.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی تهرانی ها در روز جهانی المپیک

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی با اشاره به روز جهانی المپیک گفت: المپیک رویداد منحصر به فرد و بلند آوازه ترین رویداد ورزشی است که تمام جوامع و ورزشکاران جهان را در یک زمان گرد هم می آورد. همزمان با روز جهانی المپیک هزاران شهروند در شهرها و کشورهای مختلف جهان برای گرامیداشت این روز بزرگ و با هدف ایجاد تحرک و تاکید بر روحیه برابری و برادری در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه این رویداد امسال 73 ساله شد، اضافه کرد: روز المپیک به منظور ایجاد برنامه عملیاتی ورزش و آموزش است و هدف آن جمع آوری مردم در سطح هر چه گسترده تر در جهان برای تحرک و کسب تجربه و اهمیت به ارزش های المپیک یا به عبارتی برتری، دوستی و احترام است. پرچم و نماد المپیک مظهر اتحاد 5 قاره و تجمع قهرمانان سراسر نقاط جهان در بازی های المپیک است که به رعایت اصل دوستی به مسابقه های برابر و صادقانه می پردازد. از این رو سازمان ورزش، همزمان با روز جهانی المپیک با توجه به محدودیت های کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی، همایش پیاده روی را در مرکز برگزار کرد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه همایش پیاده روی خانوادگی از طریق منطقه ها 22گانه بصورت متمرکز در شهر تهران برگزار گشت، اظهار کرد: این همایش بزرگ در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 2 و 3 تیرماه و در مسافت بیش از 2 کیلومتر برگزار گشت. این در حالی است که در این همایش به شرایط مناسب به لحاظ ترافیک، گنجایش جمعیت و رعایت فاصله فیزیکی هم توجه ویژه ای شد.

محسنی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش شرح داد: توسعه و توسعه پیاده روی در بین شهروندان شهر تهران، گرامیداشت روز جهانی المپیک، ارتقاء سطح سلامت، نشاط و شادابی جامعه شهری و همچنین معرفی و آمادگی شهروندان از جبنش المپیک از جمله موضوعات برگزاری این همایش خانوادگی بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی تهرانی ها در روز جهانی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی تهرانی ها در روز جهانی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید