اطلاعیه مهم درباره مراسم رونمایی از مستندات کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی

به گزارش وبلاگ آوا، تهران (پانا) - اطلاعیه ای درباره مراسم رونمایی از مستندات فنی و کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی صادر شد.

اطلاعیه مهم درباره مراسم رونمایی از مستندات کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به نام خدا

اطلاعیه مهم درباره مراسم رونمایی از مستندات فنی و کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی

مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان

با سلام و احترام

به حول و قوه الهی ، نشست مشترک وزیر محترم آموزش و پرورش و دبیرکل محترم ستاد مبارزه با موادمخدر با موضوع رونمایی از مستندات فنی و کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی، در ساعت 15.45 روز چهارشنبه 12 آذر ماه جاری برگزار خواهد شد.

برهمین اساس، ضمن دعوت از جنابعالی برای شرکت در این برنامه از طریق ویدئوکنفرانس، موجب امتنان خواهد بود دستور فرمایید، همکاران محترم به شرح زیر در برنامه شرکت نمایند.

- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به همراه کارشناسان آن اداره با عنایت به این که این برنامه از طریق شادنمای پرورشی در شبکه شاد و همچنین پایگاه تخصصی امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به آدرس https://shad.ir/parvareshi3 نیز پخش خواهد شد، هماهنگی های لازم برای حضور مدیران و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی و نیز مدیران مدارس مجری طرح، صورت گیرد.

همچنی ضمن هماهنگی، تمهیدات لازم برای حضور دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در جلسه ویدئوکنفرانس پیش بینی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اطلاعیه مهم درباره مراسم رونمایی از مستندات کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه مهم درباره مراسم رونمایی از مستندات کمک آموزشی برنامه کانون کمکگران زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید