اطلاعیه نو ایلان ماسک در خصوص توئیتر بلو، پول بدهید یا از تیک آبی خداحافظی کنید

به گزارش وبلاگ آوا، توئیتر در اواخر ماه مارس، خاطرنشان کرد که کاربران تایید شده قدیمی، از ابتدای آوریل (12 فروردین) تیک آبی خود را از دست خواهند داد، اما هیچ اتفاقی رخ نداد.

اطلاعیه نو ایلان ماسک در خصوص توئیتر بلو، پول بدهید یا از تیک آبی خداحافظی کنید

ایلان ماسک تاریخ نهایی حذف تیک آبی کاربران تایید شده قدیمی توئیتر را اظهار داشت.

به گزارش باشگاه وبلاگ آوا؛ توئیتر در اواخر ماه مارس، اظهار داشت که کاربران تایید شده قدیمی، از ابتدای آوریل (12 فروردین) تیک آبی خود را از دست خواهند داد، اما هیچ اتفاقی رخ نداد.

ایلان ماسک در خصوص جنجال ادامه دار تیک آبی توئیتر اطلاعیه تازهی داده است.

رئیس توئیتر گفت که تاریخ نهایی حذف تیک آبی کاربران تایید شده قدیمی 20 آوریل (31 فروردین) است. منظور او این است که کاربرانی که قبل از تصدی گری ماسک و اصلاح اشتراک توئیتر بلو تایید شده بودند، تیک آبی خود را از دست خواهند داد.

توئیتر در اواخر ماه مارس (اوایل فروردین) اظهار داشت که کاربران تایید شده قدیمی، تیک آبی خود را از ابتدای آوریل (12 فروردین) از دست خواهند داد، اما هیچ اتفاقی رخ نداد. بسیاری از کاربران حدس می زدند که این شوخی روز اول آوریل بوده است، امااین طور نبود. حساب تایید شده توئیتر (حسابی که کاربران را به محض دریافت تاییدیه دنبال می کرد) یک روز بعد، همه افراد موجود در فهرست خود را لغو فالو کرد.

چه کسانی تحت تأثیر قرار نمی گیرند؟

این حرکت کاربران تایید شده قدیمی را هدف قرار می دهد یعنی حساب هایی که قبل از راه اندازی سیستم تأیید تازه توئیتر بلو تأیید شده اند. سال گذشته، ماسک اشتراک توئیتر بلو را اصلاح کرد تا تأیید را در آن لحاظ کند. فقط مشترکین توئیتر بلو واجد شرایط تیک آبی خواهند بود؛ بنابراین کسانی که اشتراک دارند و به عنوان بخشی از آن یک تیک آبی به آن ها اختصاص دارد تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

کاربران تایید شده قدیمی چه کاری می توانند انجام دهند؟

20 آوریل آخرین تاریخی است که کاربران تایید شده قدیمی می توانند تیک آبی خود را حفظ نمایند. پس از آن، هیچ کاربر تایید شده قدیمی در توئیتر وجود نخواهد داشت و هرکسی که می خواهد در توئیتر بلو مشترک گردد باید هزینه اشتراک بپردازد. اشتراک ها به صورت ماهانه یا سالانه در وب، iOS یا اندروید با از 8 دلار در ماه یا 84 دلار در سال آغاز می گردد.

منبع: عصر ایران

به "اطلاعیه نو ایلان ماسک در خصوص توئیتر بلو، پول بدهید یا از تیک آبی خداحافظی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه نو ایلان ماسک در خصوص توئیتر بلو، پول بدهید یا از تیک آبی خداحافظی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید