آخرین شرایط سلامت محمدرضا شجریان

به گزارش وبلاگ آوا، هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره 5 تازه ترین شرایط درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد.

آخرین شرایط سلامت محمدرضا شجریان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آوا، هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره 5 که ساعت 13 روز چهارشنبه بیست و نهم مرداد منتشر شده، تازه ترین شرایط درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می رساند امروز فشار خون استاد عزیزمان بدون داروی حمایتی نرمال است. تغذیه برای ایشان شروع و سطح هوشیاری ایشان نسبت به دو روز قبل بهتر است. اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر تیم پزشکی هستند.

انتشار اطلاعیه شماره 5 بیمارستان جم در حالی است که بابک حیدری اقدم مدیرعامل این مجموعه درمانی در متنی خطاب به اصحاب رسانه ضمن تاکید بر اینکه رسانه ها و مخاطبان برای اطلاع و آگاهی از تازه ترین شرایط جسمانی محمدرضا شجریان به اطلاعیه های این مرکز مراجعه نمایند، شرح داده بود: احتراما با توجه به بستری مجدد استاد آواز ایران جناب آقای محمدرضا شجریان در بیمارستان جم و همچنین ارائه اخبار متعدد که بسیاری از این موارد بر خلاف واقع و صحت و سقم آن قابل راستی آزمایی نیست؛ لذا به اطلاع می رساند تنها مرجع رسمی جهت اطلاع رسانی این موضوع با هماهنگی کامل تیم پزشکی و خانواده محترم ایشان صورت می پذیرد، صفحه رسمی بیمارستان جم در فضای مجازی و سامانه اینترنتی این مرکز خواهد بود. پیشاپیش از حسن نظر شما عزیزان که در جهت تسریع در امور درمان استاد عزیزمان نهایت همکاری را با این مجموعه می نمایید تشکر و قدردانی داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین شرایط سلامت محمدرضا شجریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط سلامت محمدرضا شجریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید