کرونا و بدشانسی قلعه نویی

به گزارش وبلاگ آوا، هجوم غافلگیرکننده و پیش بینی نشده ویروس کرونا به سراسر دنیا، مسابقات فوتبال در ایران را هم تعطیل نموده است؛ اتفاقی که شاید اگر به هر دلیلی یکی، دو هفته زودتر رخ می داد، الان امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی شده بود! در حقیقت فدراسیون فوتبال در زمان انتخاب سرمربی تیم ملی به گزینه داخلی رسیده بود و 2 نامزد هم بیشتر نداشت؛ علی دایی و امیر قلعه نویی.

کرونا و بدشانسی قلعه نویی

نفر اول ظاهرا مسائل فرامتنی دارد و فعلا نمی تواند کار کند، بنابراین فقط امیر قلعه نویی باقی می ماند. در این میان تنها مشکل امیر این بود که او راهنمایی سپاهان را برعهده داشت و 2 بازی فروردین ماه با کامبوج و هنگ کنگ با هفته های پایانی لیگ تقارن پیدا می کرد. در نهایت هم همین مسئله قلعه نویی را از نیمکت تیم ملی دور کرد. اداره همزمان 2 تیم را افکار عمومی و منتقدان نمی پذیرفتند و از سوی دیگر باشگاه سپاهان هم با صدور یک اطلاعیه محکم به شدت با انتقال قلعه نویی به تیم ملی مخالفت کرد.

حالا، اما در روز های پس از کرونا همه چیز به کلی تغییر نموده است. از یک سو رقابت های لیگ برتر تعطیل است و اصلا معلوم نیست دنباله آن برگزار می گردد یا نه و از سوی دیگر رقابت های مقدماتی جام جهانی به تعویق افتاده است. دیروز از اسفند 99 به عنوان زمان احتمالی از سرگیری این مسابقات و شروع کار رسمی تیم ملی سخن به میان آمده بود؛ زمانی که قلعه نویی می توانست کارش را به طور کامل در سپاهان تمام کند و به نیمکتی برگردد که همواره بابت ترک آن افسوس خورده است. با این حال لیگ کمی دیر تعطیل شد؛ وقتی فدراسیون قرارداد دراگان اسکوچیچ را بسته بود!

منبع: روزنامه همشهری

منبع: فرارو

به "کرونا و بدشانسی قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا و بدشانسی قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید