پیش نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد

به گزارش وبلاگ آوا به نقل از ویون، قرار است بحث و بررسی برای نهایی کردن این پیش نویس تا 25 دسامبر ادامه یابد. بر اساس پیش نویس مذکور، تبلیغاتی که هدف از آنها تأثیرگذاری بر بچه ها و ترویج بازی های آنلاین، لوازم آرایشی و بهداشتی و خدمات درمانی باشد، ممنوع می شوند.

پیش نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد

اداره ایالتی تنظیم بازار چین در این مورد گفته است: استانداردهای تبلیغات باید الزامات ایجاد تمدنی معنوی و ترویج فرهنگ سنتی عالی ملت چین را در خود داشته باشند.

برخی شرکت های بزرگ فناوری در چین مجبور شده اند ارائه برخی خدمات تازه را تا زمان معین شدن میزان تبعیت آنها از قوانین رگولاتوری در ارتباط با اینترنت متوقف کنند. همچنین برخی شرکت های فناوری در این کشور به علت عدم تبعیت از قوانین امنیت سایبری و به خطر انداختن حریم شخصی کاربران با مجازات هایی روبرو شده اند از جمله آنها می توان به دیدی ارائه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی اشاره کرد.

رگولاتوری چین همچنین از شرکت های آی تی در این کشور خواسته تا جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی مشتریان خدمات خود را تضمین کرده و معین کنند چه نوع داده هایی را از شهروندان جمع آوری کرده و نگهداری می کنند. آنها همچنین موظف هستند بدین منظور رضایت کاربران را هم جلب کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیش نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش نویس قانون تبلیغات آنلاین چین نهایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید