واحد مستقل ارزی تابان افتتاح شد

به گزارش وبلاگ آوا، همزمان با افتتاح ساختمان تابان بانک کارآفرین، واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین افتتاح شد.

واحد مستقل ارزی تابان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آوا ، این واحد ارزی به وسیله محمدرضا خورسندی رییس هیات مدیره بانک ، با حضور علی رضا صادقی عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور بانکی و حسنعلی حسینی مدیر امور عملیات ارزی افتتاح شد .

خورسندی در این مراسم با بیان این که مشتری مداری یکی از اصول اصلی بانک کارآفرین است با اشاره به حضور نیروهای متخصص در این بانک تاکید نمود: حضور و تمایل مشتریان به دریافت خدمات از بانک کارآفرین نشان می دهد که مشتریان جذب ارائه خدمات خوب می شوند و بایدبرای پاسخ گویی به مشتریان همیشه آماده باشیم.

وی با اشاره به افتتاح ساختمان تازه و واحد ارزی مستقل تابان اضافه کرد: کار حرفه ای باعث می گردد به سمت جذب بیشتر مشتریان پیش برویم و به احتیاجهای رو به رشد مشتری برای حضور دربازارهای جهانی توجه کنیم. اکنون با توسعه خدمات ارائه شده به مشتریان آموزش و به روز رسانی را مورد توجه خاص قرار دهیم .

رییس هیات مدیره بانک بر این اساس توجه به آموزش نیروهای متخصص بانک را از ضروریاتی خواند که باید بعد از تجهیزو نوسازی ساختمانهای بانک و تکمیل واحدهای مستقل به آن توجه کرد.

خورسندی بعلاوه تاکیدکرد: سیستم بانکی برای ارتباط با دنیای بین الملل احتیاج مند استانداردسازی و آموختن شیوه های تازه فعالیت های بانکی بین المللی است . قطعا اگر بخواهیم مطابق با استاندارد جهانی باشیم باید به دانش جهانی مسلط باشیم.

وی وجود نیروهای جوان در بدنه بانک را از پیروزیت های بانک خواند و توضیح داد: وجود نیروهای جوان پویایی و کوشش برای فراگیری را افزایش می دهد و قطعا در روزهای پساتحریم پیروز تر از سایر بانکها عمل خواهیم کرد.

به گفته خورسندی بانک کارآفرین با روالی که در پیش گرفته است می تواند در دوران پساتحریم به بانک بین المللی مورد وثوق مشتریان بین المللی تبدیل گردد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "واحد مستقل ارزی تابان افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحد مستقل ارزی تابان افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید