نکوداشت استاد حمید سهیلی مظفر برگزار می شود

به گزارش وبلاگ آوا، نکوداشت استاد حمید سهیلی پژوهشگر و مستندساز باسابقه در سومین روز از چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت برگزار می شود.

نکوداشت استاد حمید سهیلی مظفر برگزار می شود

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آوا، به نقل از ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره سینما حقیقت، امروز پنجشنبه 27 آذرماه در سومین روز از برگزاری چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت علاوه بر پخش مستند های مختلف، برنامه های متعددی از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره برای علاقمندان پخش می شود.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده ساعت 17 تا 18:30 هر روز از جشنواره چهاردهم به بزرگداشت و نکوداشت بزرگان عرصه مستند اختصاص دارد. امروز پنج شنبه 27 آذرماه نکوداشت زنده یاد استاد حمید سهیلی مستندساز سرشناس با حضور همسر او نسرین شکیب، محمد مقدم (مستندساز)، پدرام اکبری (تهیه کننده و مستندساز) و همایون امامی (مستندساز) برگزار می شود.

در این آئین فیلم نکوداشت زنده یاد حمید سهیلی به کارگردانی محسن سخا نمایش داده شده و با حضور محمد حمیدی مقدم دبیر جشنواره از همسر این مستندساز تقدیر می شود.

بخش دیگری از برنامه سومین روز از چهاردهمین جشنواره سینما حقیقت رویداد فیلم، خبر است. مستند های ایساتیس، هجده هزارپا، آوای شب دهم، چلچلای سفری، ف-الف-شیفت شب در ساعت 15 تا 16:30 و مستند های پاوه، برانازا، حلب دریا ندارد، کودتای 53، چمر سرباز در ساعت 19 تا 20:30 از تلویزیون تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره تحت عنوان فیلم خبر 5 و 6 روی آنتن می فرایند.

علاوه بر این تلویزیون تیوا و لایو اینستاگرام جشنواره در ساعات 16:30 تا 17، 18:30 تا 19، 20:30 تا 21 و 21 تا 22 برنامه های ترکیبی دیگری نیز در نظر گرفته که برای علاقمندان به صورت رایگان قابل تماشا است.

چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به دبیری محمد حمیدی مقدم، از 25 آذرماه آغاز شده و تا 2 دی ماه به صورت آنلاین برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نکوداشت استاد حمید سهیلی مظفر برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکوداشت استاد حمید سهیلی مظفر برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید