نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو در روز شنبه

به گزارش وبلاگ آوا، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی در روز مبعث حضرت رسول اکرم(ص) (29 بهمن ماه) شرح داد.

نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو در روز شنبه

به گزارش وبلاگ آوا،شادی مالکی مدیر عامل ستاد معاینه فنی در این باره گفت: این تصمیم با توجه به روزهای پایانی سال و افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی جهت تسهیل در ارائه خدمات گرفته شده و در روز شنبه -مورخ 29 بهمن ماه- کلیه مراکز معاینه فنی خودروهای سبک از ساعت 8 الی14 فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

مالکی در ادامه گفت: علاوه بر فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران، در این روز فرخنده به رسم تکریم از اسماء متبرک حضرت محمد مصطفی(ص) به سه نفر از آقایان مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی شهر تهران با نام محمد، مصطفی و رسول به قید قرعه کشی امتیاز سه مرتبه معاینه فنی رایگان(مراجعه نخست) اهداء خواهد شد.

مالکی خاطر نشان کرد: شهر تهران از ظرفیت 56 خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در 17 مرکز معاینه فنی ثابت و هفت واحد سیار تک خطه و بعلاوه سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودروهای سنگین برخوردار بوده و شهروندان می توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند . در ضمنً بنا بر اعلام پیشین از روز دوشنبه یکم اسفند ماه پذیرش خودروها در دو مرکز معاینه فنی بیهقی و شهید آبشناسان تنها با معین وقت قبلی به وسیله نوبت گیری اینترنتی انجام می گردد.

او ادامه داد: البته بجز دو مرکز صدر الاشاره که از مراکز پر ازدحام به ویژه در ماه های پایانی سال هستند در بقیه مراکز معاینه فنی مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر است. شهروندان می توانند به وسیله سامانه تهران من و یا سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران جهت گرفتن نوبت اینترنتی اقدام کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو در روز شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو در روز شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید