مهم ترین نکات هنگام پرو لباس عروس

به گزارش وبلاگ آوا، یکی از مهم ترین کارهای عروسی خریدن لباس عروس است که برای آن باید دقت و توجه کافی را داشته باشید.

مهم ترین نکات هنگام پرو لباس عروس

پرو لباس عروس یک مرحله حیاتی در آماده کردن مقدمات عروسی است. شما باید برای پرو لباس عروس وقت کافی بگذارید و این کار را بادقت انجام دهید؛ زیرا شما قرار نیست که هر روز لباس عروس انتخاب کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که در زیباترین شب زندگی تان، لباسی بپوشید که در آن احساس راحتی نمی کنید پس لباس عروسی را انتخاب کنید که برترین باشد تا در شب عروسی به زیبایی بدرخشید. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

پرو لباس عروس

برای انتخاب یک لباس عروس مناسب و متناسب با اندامتان هنگام پرو به نکاتی که در این مطلب بیان می کنیم توجه کافی داشته باشید.

برای پرو لباس عروس همراهان صادق را با خود ببرید

هنگام پرو لباس عروس تعداد زیادی از افراد را همراه خود نبرید؛ بلکه فقط دو نفر از افرادی که صادقانه نظرشان را اعلام می نمایند و سلیقه شان به شما نزدیک است را همراه خود برای پرو لباس عروس ببرید.

بردن تعداد زیادی همراه سبب می گردد که شما در انتخاب دچار مشکل گشت؛ زیرا ایده ها و نظرات افراد با یکدیگر فرق دارد. هر بار که لباسی را پرو می کنید عکسش را برای نیمی از فامیل و دوستان نفرستید و نظرخواهی نکنید؛ زیرا فقط گیج تر می شوید.

همه چیز را بپرسید

بعد از انتخاب لباستان شما باید ودیعه را پرداخت کنید و درباره قیمت نهایی لباس اگر احتیاج به سنگ دوزی و کارهای دیگری دارد صحبت نمایید تا در انتها غافلگیر نشوید و مجبور نباشید علی رغم میلتان هزینه زیادتری بپردازید. پس از همان ابتدا درباره تخفیف، زمان تحویل و قیمت نهایی صحبت نمایید.

لوازم آرایش را با خودتان همراه ببرید

شما هر روز که نمی خواهید به پرو لباس عروس بروید؛ بنابراین باید روزی که برای پرو می روید تا حتی الامکان مجهز باشید و چند قلم لوازم آرایش همراهتان ببرید تا هنگام پرو رنگ و لعابی به چهره تان بدهید. این گونه بهتر می توانید لباس عروس موردنظر خود را انتخاب کنید.

لباس عروس های مختلف را امتحان نمایید

چند لباس عروس مختلف را امتحان کنید حتی اگر آنها را دوست ندارید تا بتوانید دریابید کدام مدل برازنده اندام شماست. از این کار خجالت نکشید؛ زیرا شما فقط یک بار لباس عروس می پوشید.

به نظرات مشاوران مزون توجه کنید

به نظرات مشاور مزون که خبره این کار است، گوش دهید و اولویت های خود را با او در میان بگذارید تا بتواند هدایت تان نماید. نظرات او را هم محترم بشمارید؛ زیرا او عروس های زیادی با اندام های متفاوت را برای انتخاب لباس هدایت نموده است.

لباس عروستان باید میزان تان باشد

سایز لباس عروس با سایز لباس های دیگرتان فرق دارد پس انتظار نداشته باشید که سایز لباس عروسی تان مانند لباس های دیگرتان باشد. به خیاط یا فروشنده بگویید که لباسی را می خواهید که اگر تا عروسی تان لاغر شدید نیز بتوانید آن را به تن خود میزان نمایید.

با لباس دلخواهتان بچرخید

هنگام پرو لباس عروستان با آن راه بروید، بنشینید تا اطمینان یابید که لباس برای شما راحت است یا خیر. چنانچه در بخش دنیای مد نمناک اشاره نموده ایم لباسی را که هنگام راه رفتن برایتان مشکل ایجاد می نماید یا در هنگام نشستن برایتان تنگ است را انتخاب نکنید.

شما باید در لباس عروستان راحت باشید و از اول تا آخر عروسی در عذاب نباشید. مطمئن شوید که در لباس عروس به راحتی می توانید تکان بخورید. اگر لباستان آستین دار است مطمئن شوید که می توانید به راحتی دستتان را بالا بیاورید.

تور عروس را نیز تست کنید

هم زمان با لباس عروستان تور عروس را نیز امتحان نمایید تا اگر لباستان تغییری لازم دارد این تغییر را زودتر انجام دهید. اگر لباس عروس دنباله دار را انتخاب نمودید باید بلندی تور به میزان ای باشد که فاصله مناسبی بین ادامه لباس عروس و تور به وجود آید.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید با این روغن به راحتی از شر شکمتان راحت شوید را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "مهم ترین نکات هنگام پرو لباس عروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین نکات هنگام پرو لباس عروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید