مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم، از عملکردم در این فصل راضی ام

به گزارش وبلاگ آوا، مدافع میانی تیم فوتبال تراکتور معتقد است، تیمش در چند بازی گذشته باید امتیازهای بیشتری می گرفت.

مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم، از عملکردم در این فصل راضی ام

آرش قادری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آوا، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: برای این بازی شرایط خاصی داشتیم و با توجه به عدم پیروزی در 13 بازی گذشته، باید سه امتیاز را می گرفتیم. مس هم جزو تیم های خوب لیگ است، ولی خوشبختانه با حضور تماشاگران بازی را بردیم و حضور آنها در ورزشگاه هم انگیزه زیادی به تیم داد. امیدوارم این برد شرایط تیم را تغییر بدهد و در شش بازی بعدی هم نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تراکتور در لیگ سال جاری نتایج ضعیفی گرفته است؟، اعلام نمود: فصل بسیار بدی برای تیم ما بود و خودمان هم از همه بیشتر ناراحت هستیم. با این حال کوشش می کنیم در بازی های بعدی نتایج خوبی بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم. البته تیم ما در چند بازی گذشته بدشانسی آورد که می توان به بازی با آلومینیوم و شهر خودرو اشاره نمود. در این دو بازی پنالتی از دست دادیم و اگر آنها را می بردیم الان در جایگاه بهتری قرار داشتیم.

قادری در خصوص اینکه آیا از عملکردش در این فصل راضی است، توضیح داد: از عملکردم راضی هستم و سال جاری تا جایی که امکان داشت کوشش کردم تا هر وقت بازی می کنم برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم.

مدافع تراکتور راجع به اینکه آیا تعطیلی لیگ به ضرر تیمش نخواهد بود، گفت: به هر حال باید با این شرایط کنار بیاییم. ما در تعطیلات هم خوب تمرین خواهیم کرد تا برای ادامه بازی ها در فرم خوبی قرار داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم، از عملکردم در این فصل راضی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع تراکتور: با بدشانسی چند امتیاز مهم را از دست دادیم، از عملکردم در این فصل راضی ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید