عذرخواهی باشگاه ماشین سازی پس از صحبت های بیاتلو

به گزارش وبلاگ آوا، باشگاه ماشین سازی تبریز در واکنش به صحبت های سرمربی این تیم پس از دیدار با شهر خودرو، بیانیه ای صادر کرد.

عذرخواهی باشگاه ماشین سازی پس از صحبت های بیاتلو

به گزارش وبلاگ آوا، باشگاه ماشین سازی تبریز در واکنش به صحبت های وحید بیاتلو سرمربی این تیم پس از دیدار با شهر خودرو، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

صحبت های سرمربی تیم ماشین سازی تبریز در نشست خبری بعد از دیدار شهر خودرو - ماشین سازی حامل جملاتی بود که این باشگاه لازم می داند شرحاتی را به جهت روشنگری افکار عمومی اعلام دارد.

تیم ماشین سازی تبریز قبل از سوت آغاز دیدار با شهر خودرو لیست بازیکنان را به نماینده فدراسیون تحویل و یازده بازیکن اصلی جهت گرم کردن وارد زمین شدند ولی متاسفانه به ما اعلام شد که با اعلام ایفمارک شش بازیکن ما بایستی از لیست خارج شوند که این موضوع تمرکز تیم را برهم زد و رایزنی مدیران این باشگاه در نهایت به صدور مجوز موقت برای چهار بازیکن ختم شد ولی در نهایت فرشاد اسدی و داوود شاهوراقی اجازه حضور در بازی را نیافتند.

در عمل ما دو بازیکن خود را از لیست خارج کرده بودیم ولی اتفاقات موجود تمرکز شش بازیکن و در مجموع تمرکز تیم را گرفته بود و ما از چهار بازیکن دیگر نیز به دلیل عدم تمرکز کافی و احتمال وقوع مصدومیت ناشی از حضور در میدان با دغدغه فکری نتوانستیم در ترکیب خود استفاده کنیم.

تمامی اتفاقات تنها دقایق کوتاهی مانده به سوت آغازین بازی رخ داده بود و سرمربی جوان این تیم نیز با تغییرات گسترده در ارنج تیم روبرو بوده است که باعث برهم خوردن تاکتیک تیمی و برنامه های تمرینی شده بود و نتیجه بدست آمده در این دیدار که تاثیر گرفته از اتفاقات قبل از بازی بوده است، فشار روانی بر سرمربی تیم وارد کرد تا باعث صحبت های تند در نشست خبری شده باشد.

باشگاه ماشین سازی به هیچ عنوان ترک ادب بر هیچ شخصیتی را تائید نمی کند و وحید بیاتلو نیز تحت تاثیر اتفاقات و فشار روانی حاصل از آن قرار گرفته بود و غافل از اینکه در بحبوبه آغازین مسابقه و موضوع عدم مجوز توسط ایفمارک با موضوع دو بازیکن از لیست خارج شده متفاوت بوده است که به درستی اعلام نشده بود. ما بعد از نشست خبری متوجه این موضوع شده ایم که دو بازیکن یاد شده (اسدی و شاهوراقی) سال گذشته با قراردادی یک ساله به نود ارومیه پیوسته اند و در انتها فصل نیز با استناد به قرارداد امضا شده خود با ماشین سازی قرارداد امضا کرده اند ولی متاسفانه قرارداد ثبتی در فدراسیون دو ساله بوده است. این موضوع باعث عدم صدور مجوز بازی شده است و بازیکنان ماشین سازی نیز اعلام داشتند که قرارداد ثبتی دو ساله با اطلاع آنان نبوده است.

با تمامی این تفاسیر اتفاقات ناخوشایندی از زمان قبل از آغاز این دیدار آغاز و تا انتها نشست خبری ادامه یافت که ضمن روشنگری افکار عمومی از تمامی اهالی فوتبال و زحمتکشان صدیق ایفمارک، سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و اهالی فوتبال عذرخواهی می شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ آوا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عذرخواهی باشگاه ماشین سازی پس از صحبت های بیاتلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی باشگاه ماشین سازی پس از صحبت های بیاتلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید