مجموعه پورتال شامل دو بازی اصلی برای نینتندو سوییچ معرفی گردید

به گزارش وبلاگ آوا، کمپانی ولو اعلام نمود که بازی پرتال: مجموعه کامپنیون (Portal Companion Collection) برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد. این مجموعه شامل پرتال 1 و پرتال 2 است. بعلاوه در امسال میلادی عرضه خواهد شد.

مجموعه پورتال شامل دو بازی اصلی برای نینتندو سوییچ معرفی گردید

دو بازی پرتال جزء محبوب ترین عناوین تاریخ بازی های ویدیویی هستند. این دو بازی با طنز تاریک و گیم پلی خاصی که داشتند توانستند توجه منتقدان و افراد زیادی را به خود جلب نمایند. حال این دو بازی برای کنسول سوییچ عرضه شدند که با توجه به ویژگی ها خاص سوییچ تجربه بسیار جالبی را به شما ارائه خواهند داد.

در بازی های پرتال شما از دستگاه های آزمایشی پرتال استفاده نموده تا پازل ها و چالش های مختلف را پشت سر بگذارید. شما می توانید اجسام مختلف را جابه جا نموده و از طرفی خودتان هم به مکان های دیگر بروید. البته شما برای اتمام این بازی احتیاج به همکاری با یک نفر از دوستان خود دارید.

شماره 2 هم دقیقا از همین رویه پیروی می نماید و داستان بازی کمی با شماره 1 فرق دارد. با این حال شما همچنان با عناصر مهم گیم پلی بازی روبه رو هستید و این ماجرا همچنان ادامه دارد. دشمن اصلی شما در شماره 2 یک هوش مصنوعی به نام GLaDOS است. این دشمن برای شما چالش های جدیدی را به وجود خواهد آورد.

در زمینه چند نفره این بازی هم از بخش آنلاین و هم از حالت Local پشتیبانی می نماید. با توجه به اینکه کنترلرهای سوییچ از بدنه آن جدا می شوند این کنسول می تواند یک تجربه جالبی را به کاربران ارائه دهد.

همان طور که گفته شد مجموعه پرتال به شدت پرطرفدار هستند. از طرفی با وجود اینکه چند سال از عرضه سوییچ می گذرد به علت اینکه این عناوین گرافیک سنگینی ندارند به راحتی روی آن اجرا می شوند. پس اگر تا الان مجموعه پرتال را تجربه ننموده اید و یک عدد کنسول سوییچ دارند، اصلا دریغ نکنید. این بازی بسیار خاص و مجذوب کننده بوده و قطعا شما از آن لذت خواهید برد.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "مجموعه پورتال شامل دو بازی اصلی برای نینتندو سوییچ معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه پورتال شامل دو بازی اصلی برای نینتندو سوییچ معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید