لهستان مقابل والیبال ایران زانو زد

به گزارش وبلاگ آوا، تیم ملی والیبال لهستان با حضور تماشاگران خود از پس والیبال ایران برنیامد و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شد.

لهستان مقابل والیبال ایران زانو زد

تیم ملی والیبال ایران در اولین رقابت خود در هفته سوم لیگ ملت های والیبال به مصاف تیم ملی والیبال لهستان رفت و پیروز شد این حریف سرسخت را شکست دهد. این پیروزی درحالی برای بلندقامتان ایران به دست آمد که لهستان در هفته سوم این مسابقات میزبان تیم ملی والیبال ایران بود.

در ست اول این رقابت، تیم ملی والیبال ایران با نتیجه 25 بر 21 بازنده شد تا والیبال ایران این هفته از رقابت ها را با شکست شروع کند. در ست دوم و سوم این مسابقه، والیبالیست های ایران عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و توانستند حریف را تحت فشار قرار داده تا به ترتیب با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 22 به پیروزی دست یابند.

در ست چهارم این مسابقه، دو تیم پایاپای پیش رفته به طوری که نتیجه 23 بر 22 به سود ایران شد. این رقابت در امتیازات پایانی بسیار حساس دنبال شد به طوری که دو تیم در امتیاز 25 برابر شدند. سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در امتیازات پایانی با ویدئو چک توانست مانع از پیروزی والیبال ایران گردد. والیبال ایران که می توانست برنده این ست و این ملاقات باشد با خطای بد موقع بازیکنان نتوانست ست چهارم را به نام خود کند و با نتیجه 25 بر 27 ست را واگذار کرد.

در ست پنجم این رقابت، تیم ملی والیبال ایران کار بسیار سختی را پیش رو داشت. هوداران پر شور لهستانی با تشویق بی امان خود کار را برای والیبالیست های ایران سخت نموده بودند اما والیبالیست های ایران با نتیجه 5 بر 2 از میزبان این رقابت ها پیش افتادند. والیبال ایران که تیم برتر میدان بود توانست با نتیجه 15 بر 7 به پیروزی برسد تا والیبال لهستان با نتیجه 3 بر 2 مقابل ایران شکست بخورد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران نخستین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت ها 2022 را با ترکیب میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، محمدطاهر وادی و محمدرضا حضرت پور برابر لهستان شروع کرد.

تیم ملی والیبال ایران در بازی دوم خود در این مسابقات پنج شنبه 16 تیر از ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت ایتالیا خواهد رفت.

منبع: فرارو

به "لهستان مقابل والیبال ایران زانو زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لهستان مقابل والیبال ایران زانو زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید