ضـدعفونی اماکن پرخطر آبادان

به گزارش وبلاگ آوا، سرپرست شهرداری آبادان گفت:50 نیروی خدمات شهری ضدعفونی اماکن و مناطق پرخطر شهری را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در 2 نوبت کاری برعهده دارند.

ضـدعفونی اماکن پرخطر آبادان

به گزارش از ،فرهاد میاحی سرپرست شهرداری آبادان روز چهارشنبه گفت:تمامی معابر اصلی و فرعی و همچنین بازارهای آبادان در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر توسط هشت خودرودی سم پاش و به صورت دستی ضد عفونی می شوند و این اقدام به صورت مرتب تا ریشه کن کردن بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.

او به فعالیت پاکبان ها به عنوان گروه های پرخطر روبرو با بیماری در حال فعالیت و جمع آوری پسماندهای خانگی و عفونی با رعایت کامل نکات بهداشتی اشاره کرد و اضافه نمود:برای رعایت بهداشت فردی نیروهای خدمات شهرداری یکهزار و 500 ماسک و یکهزار جفت دستکش از سوی شهرداری آبادان تهیه و بین آنها توزیع شد.

سرپرست شهرداری آبادان اضافه نمود: شهرداری آبادان به لحاظ اخلاقی و انسانی خود را در مقابل سلامت جان شهروندان مکلف می داند و به همین دلیل تا جایی که بتوانیم در راستای کنترل این بیماری کمک خواهیم کرد و همه ظرفیت های شهرداری برای ارائه اقدامات پیشگیرانه و ضدعفونی و گندزدایی در مناطق سه گانه شهرداری به کار گرفته شده است.

میاحی گفت: ایستگاه های اتوبوس ، اتوبوس های خط واحد، نیمکت ها و مبلمان شهری و فضای اداری شهرداری و سازمان های تابعه نیز روزانه در 2 نوبت ضدعفونی می شوند و این اقدامات تا پایان مبارزه با بیماری کرونا به صورت مرتب ادامه خواهد یافت.

اواضافه نمود: علاوه بر این نکات آموزشی و بهداشتی بر روی تابلوهای سطح شهر و در معابر و اماکن مختلف نصب شده تا شهروندان به صورت فراگیر در جریان چگونگی مبارزه با ویروس کرونا قرار گیرند.

سرپرست شهرداری آبادان از ادامه اقدامات شهرداری آبادان تا پایان اعلام شرایط عادی از سوی وزارت بهداشت در کشور خبر داد.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ضـدعفونی اماکن پرخطر آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضـدعفونی اماکن پرخطر آبادان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید