سرمربی ایرانی الاصل یک بار دیگر روی نیمکت امارات

به گزارش وبلاگ آوا، او در حال حاضر مورد تایید فدراسیون فوتبال و کمیته تیم های ملی است و آنها با توجه به شرایط موجود برای سرمربیگری تیم ملی به نام مهدی علی رسیدند.

سرمربی ایرانی الاصل یک بار دیگر روی نیمکت امارات

با اعلام روزنامه اماراتی الیوم، کاشف نسل طلایی فوتبال امارات به زودی یک بار دیگر روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

به گزارش ورزش سه، در حالی که اماراتی ها با سرمربی صربستانی خود پیروز به کسب نتایج خوبی نشدند از امارات خبر می رسد که تصمیم گیری برای تغییر وی در حال اجرا است. روزنامه الیوم در این باره نوشته با توجه به نتایج ضعیف تیم ملی امارات در دوران حضور ایوان یووانویچ، نزدیک ترین فرد به نیمکت تیم ملی امارات، مهدی علی است.

او در حال حاضر مورد تایید فدراسیون فوتبال و کمیته تیم های ملی است و آنها با توجه به شرایط موجود برای سرمربیگری تیم ملی به نام مهدی علی رسیدند.

مهدی علی که اصالتی ایرانی دارد در دوران مربیگری خود در رده های سنی مختلفی روی نیمکت امارات به عنوان سرمربی نشست در نهایت توانست با تیم امید این کشور، اماراتی ها را به المپیک لندن رساند.

مهدی علی پس از آن راهی تیم ملی امارات شد و در جام ملت های آسیا (استرالیا) توانست به نتایج خوبی دست پیدا کند و در نهایت با حضور روی سکوی سومی به کار خود خاتمه داد. او پس از آن تا بازی های مقدماتی جام جهانی روی نیمکت امارات نشست اما پس از شکست در ملاقات برابر استرالیا از سرمربیگری تیم ملی امارات اخراج شد.

پس از مهدی علی، اماراتی نتوانستند با مربیان مختلفی که روی کار آمدند به نتیجه ای قابل ذکر دست پیدا نمایند. در حال حاض ایوان یوانوویچ، سرمربی تیم ملی امارات است که او نیز به نتایج اسفناکی با این تیم رسیده است و در گروه هفتم بازی های مقدماتی جام جهانی پس از تیم هایی مانند ویتنام، مالزی و تایند در رده چهارم گروه قرار گرفتند.

منبع: عصر ایران

به "سرمربی ایرانی الاصل یک بار دیگر روی نیمکت امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ایرانی الاصل یک بار دیگر روی نیمکت امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید