رویداد تجاری سازی اختراعات ثبت شده در ایران برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ آوا، یک شرکت ساختمانی ایرانی در نظر دارد احتیاج های فناورانه خود در حوزه ساختمان را از بین اختراعات ثبت شده در ایران و با یاری فناوران در قالب رویداد یک قدم تا تجاری سازی رفع سازد.

رویداد تجاری سازی اختراعات ثبت شده در ایران برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آوا، شرکت ساختمانی و فراوریی و پژوهشی آپتوس ایران که بیش از 4 دهه است در زمره شرکت های فعال صنعت ساختمان کشور شناخته می گردد و در زمینه هایی مانند پیمانکار عمومی و مجری ذی صلاح (با داشتن بالاترین رتبه مرتبط کشوری)، فراوری بتُن آماده (با داشتن ماشین آلات و ناوگان مجهز جهت حمل و پمپاژ)، فراوری انواع قطعات بتُنی (شامل کفپوش، بلوک، جدول و انواع قطعات دیگر) و تحقیق و پژوهش (آزمایشگاه همکار، فراوری دانش و اجرای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های مرتبط) فعالیت داشته، اکنون در نظر دارد احتیاج های فناورانه خود در حوزه ساختمان را از بین اختراعات ثبت شده در ایران و با یاری فناوران در قالب رویداد یک قدم تا تجاری سازی رفع سازد.

این رویداد که با هدف تجاری سازی اختراعات ثبت شده در ایران نیز برنامه ریزی شده است در 26 آبان ماه سال 1400 برگزار می گردد و علاقمندان باید تا 15 آبان ثبت نام خود را به اتمام برسانند. از آنجا که احتیاج است جلسات متعددی فنی قبل از تاریخ رویداد برگزار گردد، از فناوران دعوت می گردد هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

این رویداد با همکاری پارک علم و فناوری البرز، موسسه دانش بنیان نوفن حامی البرز، پایگاه جستجو و تحلیل دارایی فکری دارکوب و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری های نانو ریاست جمهوری، شبکه تبادل فناوری ستاد توسعه نانو، برنامه چالش های فناوری و نوآوری و انجمن شرکت های دانش بنیان استان البرز برگزار می گردد.

در صورتی که فناوران راه حلی برای رفع کردن احتیاج های اصلی شرکت آپتوس ایران ارائه دهند این شرکت آماده است به منظور تجاری سازی وارد مذاکره گردد. این احتیاج های اصلی شامل: 1-بتن های خودترمیم شونده 2- بتن های حاوی نانو گرافن 3-بتن های خودتمیزشونده 4- محاسبه ضریب رفتار سازه پیش ساخته می گردد.

بعلاوه دیگر ایده های ارائه شده در این رویداد جهت جذب در مرکز نوآوری شرکت آپتوس آنالیز خواهند شد. گفتنی است فناورانی که اختراعات خود را قبلا در اداره ثبت اختراعات ایران ثبت نموده اند با تکمیل اطلاعات اختراع در سایت دارکوب می توانند از امتیاز ویژه آن جهت داوری بهره مند شوند. جهت ثبت نام در این رویداد ابتدا در سایت دارکوب ثبت نام نموده، شماره موبایل خود را تایید کنید و سپس فرم ثبت نام رویداد شرکت آپتوس ایران را تکمیل کنید.

گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت احتیاج به هدایت در واتساپ به شماره 02128427673 پیام دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رویداد تجاری سازی اختراعات ثبت شده در ایران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد تجاری سازی اختراعات ثبت شده در ایران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید