در سلوک صبح شنیدنی شد

به گزارش وبلاگ آوا، آلبوم در سلوک صبح عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که به آهنگسازی صیاد محمدی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

در سلوک صبح شنیدنی شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آوا، در سلوک صبح عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده در فرآیند فروش محصولات موسیقایی است که به آهنگسازی صیاد محمدی توسط نشر نغمه هزار دستان شنیدنی شد.

صیاد محمدی از جمله هنرمندان جوان موسیقی کشورمان است که در حوزه دکترای داروسازی مشغول به فعالیت است. او علاوه بر حضور در این حوزه در موسیقی نیز به فعالیت مشغول است که در این زمینه با استادانی، چون علی اکبر مرادی، هوشنگ کامکار، محسن الهامیان و حیدر کاکی به فراگیری موسیقی ایرانی پرداخته است.

صیاد محمدی آهنگساز و نوازنده تنبور، مصباح قمصری تنظیم باس و نوازنده بم کمان، حسین رضایی نیا نوازنده دف، درشن آنند نوازنده تبلا، صادق نوری و مصباح قمصری صدابرداران، صادق نوری میکس، مسترینگ و نظارت بر ضبط، مینا طاهری طراحی جلد و گرافیست عوامل اجرایی این آلبوم را تشکیل می دهند.

در شرح این آلبوم آمده است: آلبوم در سلوک صبح شامل 13 آهنگ بی کلام در سبک موسیقی مقامی است. قطعات این آلبوم شامل سه بخش در سلوک صبح (در مقام های سرترز و یاران و باطن)، مینایی (در مقام های گل و دره، سرخیوی، پیشروی پردیوری) و نیروانا و نور (در مقام ساروخانی) هستند. ساز محوری قطعات این آلبوم، تنبور است و حال و هوایی عرفانی دارند.

عناوین قطعات نیز از اشعار محمدرضا شفیعی کدکنی و عنوان قطعه تقدیر نامه از مصرع حافظ وام گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در سلوک صبح شنیدنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سلوک صبح شنیدنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید