ختافه 1-0 بارسلونا؛ اولین شکست کومان

به گزارش وبلاگ آوا، بارسلونا در دیداری خارج از خانه مقابل ختافه با نتیجه 1-0 باخت.

ختافه 1-0 بارسلونا؛ اولین شکست کومان

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آوا، بارسلونا امشب در دیداری از هفته ششم لالیگا میهمان ختافه بود و در نهایت با تک گل خایمه ماتا از روی نقطه پنالتی، نتیجه را به حریف واگذار کرد.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد.

بازی با همین فرایند ادامه داشت و این تیم ختافه بود که رفته رفته نمایش بهتری از خود ارائه داد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 18 به گل برسند اما ضربه ماکسیموویچ دقیقا به جایی رفت که نتو، دروازه بان بارسا، حضور داشت.

دو دقیقه بعد نوبت بازیکنان بارسا بود که روی اولین موقعیت جدی شان، تا آستانه باز کردن دروازه میزبان پیش بفرایند اما ضربه مسی که با پاس پدری صاحب موقعیت شده بود، به تیر دروازه ختافه برخورد کرد.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه 30، این بارسا بود که بار دیگر صاحب موقعیت شد اما فرانکی دی یونگ در موقعیت تک به تک با دروازه بان ختافه، توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.

فرایند بازی در دقایق انتهای نیمه اول تغییر چندانی نکرد و هر دو تیم به دنبال زدن گل بودند اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و این نیمه با تساوی بدون گل به انتها رسید.

نیمه دوم را بارسا بهتر شروع کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند اما نتوانستند از این فزونی استفاده کند. در مقابل این ختافه بود که در دقیقه 55 صاحب یک ضربه پنالتی شد.

داکونام که درون محوطه جریمه بارسا صاحب توپ شده بود، توسط دی یونگ سرنگون شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. خایمه ماتا پشت توپ نهاده شد و با یک ضربه مطمئن، توپ را به گوشه دروازه بارسا فرستاد.

کومان که همه چیز را از دست رفته می دید، فیلیپ کوتینیو و آنسو فاتی را به زمین فرستاد اما این تغییرات هم باعث نشد که آبی و اناری ها کاملا بر بازی مسلط شوند. هرچند هرچه به دقایق انتهای نزدیک می شدیم، حملات این تیم شدت می گرفت.

در دقیقه 79، روی پاس خوب دی یونگ، فاتی با دروازه بان حریف تک به تک شد اما نتوانست سوریا را مغلوب کند؛ ضمن اینکه داور هم به دلیل آفساید، بازی را متوقف کرد.

در دقیقه 83، چیزی نمانده بود که ختافه روی یک ضدحمله خطرناک، به گل دوم برسد اما واکنش خوب نتو باعث شد تا توپ به تیر دروازه برخورد کند.

هرناندز که این موقعیت را از دست داد، 6 دقیقه بعد بار دیگر با نتو تک به تک شد اما این بار ضربه اش را با اختلاف از بالای دروازه به بیرون زد تا آبی و اناری ها در دقایق انتهای همچنان به جبران گل خورده امیدوار باشند.

اما کوشش بارسایی ها برای رسیدن به گل تساوی در وقت های تلف شده ثمری نداشت و در نهایت بازی با همان نتیجه 1-0 به سود ختافه به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ختافه 1-0 بارسلونا؛ اولین شکست کومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ختافه 1-0 بارسلونا؛ اولین شکست کومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید