خبرنگاران افزایش 7.7 درصدی تردد جاده ای در شبانه روز گذشته

به گزارش وبلاگ آوا، تهران- خبرنگاران- مرکز مدیریت راه های کشور گفت که در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 297 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.7 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.

خبرنگاران افزایش 7.7 درصدی تردد جاده ای در شبانه روز گذشته

به گزارش روز یکشنبه وبلاگ آوا از مرکز مدیریت راه های کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین 15.7 درصد، اوج تردد بین ساعت های 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت های سه تا چهار صبح بوده است و آزادراه های کرج- تهران، تهران- کرج و قزوین- کرج، بیشترین تردد را به نام خود ثبت کردند.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، محور رامیان- اولنگ- شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان های البرز و تهران، محور شهداد - نهبندان واقع دراستان کرمان، محور خرم آباد - پلدختر واقع در استان لرستان، کیلومتر 110 محور قزوین- همدان واقع در استان قزوین، محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان، محور فرعی رویان- گلندرود و بلده واقع در استان مازندران و محور فنوج - کتیج - رمشک واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزایش 7.7 درصدی تردد جاده ای در شبانه روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزایش 7.7 درصدی تردد جاده ای در شبانه روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید