توزیع 800 تُن گوشت سفید و قرمز

به گزارش وبلاگ آوا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 800 تُن گوشت سفید و قرمز برای توزیع با قیمت مصوب دولتی به وسیله فروشگاه های زنجیره ای فعال سطح استان در نظر گرفته شده است.

توزیع 800 تُن گوشت سفید و قرمز

به گزارش وبلاگ آوا به نقل از باشگاه وبلاگ آوا ، غلامرضا بابایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اظهار کرد: از این میزان 400 تُن گوشت مرغ و 400 تُن گوشت قرمز است که با قیمت مصوب دولتی در حال توزیع است.

بابایی اضافه کرد:همچنین یک هزار و 200 تُن برنج خارجی سهمیه برای این استان تخصیص یافته که این محصول نیز به وسیله فروشگاه های زنجیره ای فعال سطح استان توزیع می گردد.

او اعلام کرد: در راستای حمایت از واحدهای صنفی و صنعتی نیز یک هزار تُن شکر برای استان اختصاص یافته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با بیان اینکه کالاهای اساسی و میوه مورد احتیاج ایام پایانی سال و شب عید به حد کافی ذخیره سازی شده و توزیع کالاهای اساسی در استان حتی در ایام نوروز نیز متوقف نخواهد شد،اضافه کرد: ورود و خروج تمام کالاها به انبارها و سردخانه های سطح استان به وسیله سامانه جامع انبارها مورد پایش قرار گرفته و بر توزیع این کالاها نظارت کامل می گردد.

بابایی تاکید نمود: برای جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت ها در ایام پایانی سال نیز طرح تشدید نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی ویژه نوروز از اول اسفندماه جاری شروع شده و تا 15 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

او خاطر نشان کرد: برای رفاه حال وبلاگ آواان و رسیدگی به شکایات مردمی در سریع ترین زمان ممکن اکیپ بازرسی مقیم در سه نقطه پر ازدحام شهر استقرار یافته و به صورت آنی شکایات را دریافت و مورد آنالیز و رسیدگی قرار می دهند.

رسیدگی به قیمت ها و بازرسی از واحدهای صنفی در طول سال از وظایف سازمان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "توزیع 800 تُن گوشت سفید و قرمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 800 تُن گوشت سفید و قرمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید