ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، مثلث مخوف دوباره در خط حمله

به گزارش وبلاگ آوا، استقلال در اولین بازی از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید برابر الدحیل قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، مثلث مخوف دوباره در خط حمله

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آوا، در چارچوب مسابقات هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال بامداد فردا باید بازی برگشت مقابل الدحیل را برگزار کند. بازی رفت دو تیم با نتیجه پرگل 4 بر سه به سود تیم قطری به انتها رسید. رجحان تیم الدحیل برابر استقلال در حالی رقم خورد که آبی پوشان برای کسب رجحان کوشش زیادی داشتند و دو مرتبه پیروز به جبران نتیجه شدند اما هت تریک مایکل اولونگا سه امتیاز را به شاگردان صبری لموشی رساند.

کسب پیروزی برای الدحیل در آخرین بازی دور رفت، با رجحان که الدحیل مقابل الشرطه به دست آورد استقلال را تحت فشار قرار داده است. تیم تحت راهنمایی فرهاد مجیدی با 6 امتیاز در رده دوم ایستاده و درحالیکه یک امتیاز از یاران علی کریمی کم دارد، دو امتیاز بیشتر از الاهلی رده سومی کسب نموده است.

استقلال برای افزایش شانس صعودش از دور گروهی به مرحله حذفی به سه امتیاز این مسابقه احتیاج مبرمی دارد. آنطور که مجیدی در نشست خبری اعلام نموده آنها ضمن رفع کردن نواقصی مانند ضعف در خط دفاعی به مانند بازی روز سه روز پیش کوشش خواهند کرد تا با ارائه بازی تهاجمی تیم برتر میدان بوده و با کسب پیروزی، شکست را که مستحقش نبودند، جبران نمایند.

با توجه به اینکه استقلال طی سه بازی قبلی تغییرات بسیار کمی را در ترکیب اصلی داشته به نظر می رسد با توجه به نتیجه بازی گذشته این مرتبه هم چینش بازیکنان دستخوش تغییر گردد. در بازی نخست مقابل الاهلی رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، سعید مهری، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی ترکیب اصلی را تشکیل دادند.

در بازی دوم مقابل الشرطه مرادمند، رضاوند و دیاباته در ترکیب جانشینی غلامی، مهری و مطهری شدند. برای بازی با الدحیل وریا غفوری و هروویه میلیچ نیمکت نشینی شدند تا احمد موسوی و مطهری به ترکیب ملحق شوند. اینطور به نظر می رسد که در مسابقه برگشت با الدحیل با توجه به نفوذ زیاد از جناحین، نادری و موسوی با میلیج و غفوری تعویض شوند و همینطور محمد حسین مرادمند هم با غلامی تعویض گردد.

در خط حمله که بعید است تغییری صورت بگیرد و همینطور در خط میانی در مسابقه گذشته مسعود ریگی یک اشتباه فاحش داشت که پیش بینی نمی گردد او نیمکت نشین گردد چرا که حضور او در میانه میدان یکی از شاکله های ترکیب اصلی است و به نظر می رسد مجیدی دوباره به او اعتماد می نماید.

بنابراین ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل به توضیح زیر است:

محمد رشید مظاهری، هروویه میلیچ، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قایدی.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، مثلث مخوف دوباره در خط حمله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، مثلث مخوف دوباره در خط حمله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید