ببینید ، همه چیز درباره کراس اوور برقی نیسان : آریا!

به گزارش وبلاگ آوا، معرفی و رونمایی از کراس اور برقی نیسان که اگر بازار خودرو به خاطر کرونا نمی خوابید ، احتمالا می توانست بازارهای جهانی را تصرف کند.

ببینید ، همه چیز درباره کراس اوور برقی نیسان : آریا!

کمپانی نیسان با ورود به نمایشگاه اتومبیل توکیو در سال 2019، قلمرو خود را در خودروهای برقی نشان داد. خودرو مفهومی نیسان آریا، با طراحی خاص و بینظیر معرفی گردید. این خودرو نشان دهنده طراحی های آینده و پیشرفت های کمپانی نیسان در زمینه تکنولوژی و فناوری سیستم های خودران است. یک گروه تمام طراحی این خودرو از ارتباطات تا سیستم خودران آن را در دست گرفته اند.

ممکن است این خودرو کمی مشابه نیسان IMX باشد که در سال 2017 معرفی گردید. جلو پنجره عظیم، چراغهای LED کشیده و نازک که بیانگر نماد V-Motion نیسان هستند در این خودرو خودنمایی می نمایند. در پشت نیز گلگیرهای پهن با چرخ های 21 اینچی و یک چراغ یکپارچه شیشه ای وجود دارد که یک مفهوم خاص را نشان می دهد.

فضای درونی مینیمالیستی خودرو یک حس خاص را در افراد ایجاد می نماید. درون خودرو به گونه ای طراحی شده که حس مرتب بودن و تمیزی را در فرد القا کند و تمامی کلیدها و دکمه ها در صفحه لمسی آن قرار گرفته است و بسیاری از امکانات مختلف مانند سیستم نیمه خودران ProPilot 2.0 را پشتیبانی می نماید. فضای داخلی آن گونه ای است که 5 فرد عظیمسال به راحتی می توانند سفر نمایند.

آریا از یک جفت موتور الکتریکی برای هر محور خود استفاده می نماید که باعث ایجاد چندین حالت رانندگی مختلف در خودرو میگردد گفته می گردد شتاب 0 تا 100 آن کمتر از 5 ثانیه باشد. برخلاف سایر خودروهای برقی مانند تسلا، رنو کلیو و فورد اکسپلورر در این خودرو از صفحه نمایش تبلتی عظیم استفاده نشده است. به گفته نیسان آنها به دلیل طراحی و عملکرد جهت دیگری را از سایر خودروها انتخاب کردند. این دو صفحه نمایش منحنی، یادآور حس موج است که عناصری از آن در تمام کابین خودرو وجود دارد. همچنین قرارگیری این صفحه به شکل افقی باعث میگردد تا تمامی افراد دید کامل و بهتری به آن داشته و کارایی آن راحت تر گردد.

motor1.com

نیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریانیسان آریا

منبع: خبرآنلاین

به "ببینید ، همه چیز درباره کراس اوور برقی نیسان : آریا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، همه چیز درباره کراس اوور برقی نیسان : آریا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید