افشاگری کارمند مایکروسافت درباره قابلیت تازه و هیجان انگیز ویندوز

به گزارش وبلاگ آوا، زومیت نوشت: به نظر می رسد مایکروسافت خود را برای معرفی یک قابلیت هیجان انگیز در ویندوز آماده می نماید. محتمل است این تغییر مربوط به بخش Task Manager باشد.

افشاگری کارمند مایکروسافت درباره قابلیت تازه و هیجان انگیز ویندوز

کلاتون هندریکس که مدیربرنامه این شرکت است و روی بخش فاندمنتال ویندوز نظارت دارد، در حساب توییتر خود گفت: هفته آینده، ویژگی هیجان انگیزی در راه است.

به نوشته Neowin، یکی از قابلیت های کلیدی ویندوز که هندریکس روی آن نظارت دارد، Task Manager است. البته هیچ مدرکی مبنی بر این که تغییر هیجان انگیز هفته بعد به این بخش از ویندوز ارتباط داشته باشد، وجود ندارد، ولی محتمل است شاهد به روزرسانی جذابی در Task Manager این سیستم عامل باشیم.

درحال حاضر نمی توان به طور دقیق درمورد آنچه مایکروسافت میخواهد طی هفته آینده روی ویندوز اعمال کند، صحبت کرد. شاید این شرکت ظاهر Task Manager را با سایر المان های بصری ویندوز 11 هماهنگ کند؛ اقدامی که از مدتی قبل، به تدریج درحال انجام است. Task Manager اولیه ویندوز 11 به طور کامل بازطراحی نشده بود و از طراحی شبیه به ویندوز 10 بهره می برد.

بیشتر بخوانید:

  • غیر از بازی ها، دلایل دیگری چون طلاق ، تک فرزندی،… و شبکه های اجتماعی در اغتشاشات موثرند

  • واکنش منفی سربازان آمریکایی به هدست مایکروسافت: این دستگاه ها ما را به کشتن می دهند/عکس

  • تصاویر | نماهایی دیده نشده و استثنایی از یک شلیک پیروز فضایی

مایکروسافت پس از انتشار عمومی ویندوز 11، لبه های پنجره Task Manager را گردتر نموده است و مجموعه ای از رنگ های برجسته را برای سفارشی سازی ظاهر این بخش، اضافه نموده است. علاوه براین کاربران اکنون می توانند از حالت تیره Task Manager استفاده نمایند. تغییرات مذکور در راستای هماهنگی بصری بیشتر این بخش با محیط ویندوز 11 اجرا شده است.

مایکروسافت علاوه بر اعمال تغییرات ظاهری در Task Manager، قابلیت های جدیدی نیز به آن اضافه نموده است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "افشاگری کارمند مایکروسافت درباره قابلیت تازه و هیجان انگیز ویندوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری کارمند مایکروسافت درباره قابلیت تازه و هیجان انگیز ویندوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید