27 کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین، حال 5 نفر از مصدومان وخیم است

به گزارش وبلاگ آوا، رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان قزوین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه قزوین ـ زنجان و مصدومیت 26 نفر و کشته شدن یک نفر اطلاع داد.

27 کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین، حال 5 نفر از مصدومان وخیم است

به گزارش تسنیم، رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان قزوین از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه قزوین ـ زنجان و مصدومیت 26 نفر و کشته شدن یک نفر اطلاع داد و گفت: تماسی که در ساعت 01:35 امروز با مرکز ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی استان قزوین گرفته شد، حاکی از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قزوین ـ زنجان 5 کیلومتر بعداز عوارضی 3 بود.

حسن اسماعیلی اضافه نمود: بلافاصله آمبولانس پایگاه های صفا، اقبالیه، مولوی، پردیس، آقابابا، تاکستان، مینودر و اتوبوس آمبولانس و بعلاوه 3 دستگاه آمبولانس از هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین ادامه داد: پس از رسیدن به محل حادثه دسته بندی (تریاژ) مصدومان انجام شد. مصدومان حادثه به وسیله 23 نفر از همکاران مرکز اورژانس پیش بیمارستانی مورد ارزیابی و معاینه قرار گرفتند. این حادثه 26 نفر مصدوم و یک نفر فوتی داشت که در زمان حاضر حال 5 نفر از مصدومین وخیم گزارش شده است.

اسماعیلی یادآور شد: مصدومان حادثه با هماهنگی مرکز ارتباطات اورژانس پیش تقسیم بندی شدند که 12 مصدوم به بیمارستان تأمین اجتماعی تاکستان، 7 مصدوم به بیمارستان رازی و 7 مصدوم به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند.

منبع: فرارو

به "27 کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین، حال 5 نفر از مصدومان وخیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قزوین، حال 5 نفر از مصدومان وخیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید