کمک: احتمال تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی بانوان آسیا وجود دارد

به گزارش وبلاگ آوا، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، احتمال تعویق مسابقات قهرمانی بانوان آسیا وجود دارد.

کمک: احتمال تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی بانوان آسیا وجود دارد

شهنازی کمک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ آوا ضمن بیان این مطلب گفت: اردوهای تیم ملی و لیگ فوتسال به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا لغو شد و ما برای حفظ سلامت ملی پوشان برنامه های تمرینی شان را می دهیم که در منزل و به دور از اجتماع آمادگی خود را حفظ نمایند تا اردوهای تیم ملی در سال جدید شروع گردد و تیم را به شرایط خوب برگردانیم.

وی در ادامه اضافه کرد: از طرفی مرحله پلی آف لیگ برتر قرار بود 23 اسفند ماه به انتها برسد و بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند که با تعویق مسابقات و اردوها زمان را از دست دادیم و ممکن است این مسئله به ما ضربه بزند.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان با اشاره به اینکه سال 98، سال خوبی برای فوتسال بانوان نبوده است، گفت: طبق برنامه ریزی باید اردوها را از پنجم فروردین ماه 99 شروع و تا 22 تیر ماه برگزار و تیم ملی را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنیم، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است این رقابت ها هم تحت تأثیر قرار گرفته و به تعویق بیفتد.

وی در انتها توضیح داد: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما مهم است، چون باید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم، اما حفظ سلامتی بازیکنان مهمتر است و نباید سلامتی شان را به خطر بیاندازیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمک: احتمال تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی بانوان آسیا وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک: احتمال تعویق مسابقات فوتسال قهرمانی بانوان آسیا وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید