پیوستن بیش از 330 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پویش مجاهدین واکسیناسیون

به گزارش وبلاگ آوا، رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه زنجان از فعالیت 332 نفر از دانشجویان دانشگاه در 9 مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهر زنجان از ماه ها قبل از اجرای پویش مجاهدین واکسیناسیون اطلاع داد.

پیوستن بیش از 330 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پویش مجاهدین واکسیناسیون

به گزارش گروه استان های وبلاگ آوا، محمدرضا مهراسبی رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان درخصوص پویش مجاهدین واکسیناسیون و آمار ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی زنجان در این پویش گفت: در این پویش، 332 نفر از دانشجویان مشغول فعالیت هستند و خوشبختانه با ابتکار عملی که در این خصوص از ماه ها پیش در دانشگاه علوم پزشکی زنجان انجام شد امر واکسیناسیون به خوبی در مراکز تجمیعی انجام میشود.

مهراسبی در ادامه خاطر نشان کرد: از ابتدای همه گیری ویروس کووید 19 دانشجویان در صحنه حاضر بودند و ماه ها قبل از راه اندازی پویش مجاهدین واکسیناسیون، جریان عظیمی از فعالیت های داوطلبانه دانشجویان تقریبا از تمامی رشته ها خصوصا دانشجویان رشته های پرستاری، مامایی، پزشکی و سایر رشته ها در امر واکسینه کردن عموم مردم در سراسر استان به راه افتاد و شاهد حضور چشمگیر دانشجویان در این پویش هستیم.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ادامه اضافه نمود: در مرکز استان 9 مرکز تجمیعی و یک مرکز سیار داریم که در تمامی آن ها دانشجویان حضوری چشم گیر وفعال دارند.

وی در ادامه با اشاره به اعزام گروهی از دانشجویان به شهرستان های تابعه گفت: در حال حاضر به مراکز واکسیناسیون ابهر و خدابنده نیرو اعزام میشود و این آمادگی را داریم که به سایر شهرستان ها هم دانشجو اعزام کنیم.

در انتها مهراسبی با تشکر ویژه از دانشجویان در اجرای این پویش تاکید نمود:بدون مشارکت دانشجویان امکان تسریع واکسیناسیون به این حجم وجود نداشت و مراجعه مردم از سایر شهرستان ها و حتی مرکز برای دریافت واکسن از برکات حضور دانشجویان در این پویش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیوستن بیش از 330 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پویش مجاهدین واکسیناسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوستن بیش از 330 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پویش مجاهدین واکسیناسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید