نگرانی ها در خاندان سلطنتی برای افشای رازها در سریال نتفلیکس ، تاج یک سریال سوء استفاده گر است؟

به گزارش وبلاگ آوا، سازندگان و بازیگران سریال تاج، نقدها مطرح شده درباره اینکه این سریال پس از درگذشت ملکه رویکرد سوءاستفاده گرانه ای نسبت به خاندان سلطنتی بریتانیا داشته را رد کردند.

نگرانی ها در خاندان سلطنتی برای افشای رازها در سریال نتفلیکس ، تاج یک سریال سوء استفاده گر است؟

به گزارش وبلاگ آوا و به نقل از گاردین، فصل پنجم سریال تاج که هنوز منتشر نشده است، به مرور بعضی از بدترین سال های خاندان سلطنتی بریتانیا از جمله جدایی تلخ بین چارلز که در آن موقع شاهزاده بود و همسر نخستش شاهزاده دایانا می پردازد.

انتقادها از ماه گذشته و زمانی شروع شد که روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا مقاله ای را با این عنوان منتشر کرد: تصمیم سریال تاج برای نمایش هست و نیست جنگ بین چارلز و دایانا نگرانی هایی را در قصر به وجود آورده است. در این مقاله بعلاوه یکی از دوستان نزدیک چارلز پادشاه بریتانیا که نامش ذکر نشده است، این سریال را سوءاستفاده گر توصیف نموده است.

این هفته، پس از اینکه تعیین شد در فصل پنجم این سریال و در صحنه ای ساختگی، شاهزاده ولز در سال 1991 با میجر دیدار می نماید تا از سلطنت طولانی مادرش شکایت کند و برای کناره گیری اجباری ملکه نقشه بکشد، جان میجر نخست وزیر سابق بریتانیا سریال تاج را مهمل خواند.

  • چیزهای عجیبی که درباره سریال ملکه انگلیس نمی دانید | چرا الیزابت قرار نبود به سلطنت برسد؟
  • مرگ ملکه الیزابت دوم ساخت یک سریال را متوقف کرد
  • تصاویر 70 سال حکومت ملکه الیزابت دوم
  • تصویر ملکه انگلیس در آسمان پیدا شد

با این حال پیتر مورگان سازنده این سریال و الیزابت دبیکی و دامنیک وست بازیگران نقش دایانا و چارلز در گفت و گویی که روز سه شنبه در ورایتی منتشر شد، این ادعا که سریال تاج رفتار بی مهری با خاندان سلطنتی بریتانیا دارند، رد کردند.

مورگان گفت: فکر می کنم همه ما باید بپذیریم که دهه 90 میلادی دوره سختی برای خاندان سلطنتی بود و پادشاه چارلز مطمئنا خاطرات رنج آوری از این دوران به یاد دارند ... ولی این به آن معنا نیست که تاریخ با او یا خانواده او بی مهر است. این سریال نیز قطعا چنین رویکردی ندارد. من عمیقا با این مرد در چنین مقام و خانواده ای در چنین موقعیتی همدردی می کنم. مردم از آنچه که گاهی اوقات انتظار داریم، فهمیده تر و دلسوزتر هستند.

زمانی که خبر درگذشت ملکه الیزابت دوم منتشر شد، بازیگران این سریال در مراحل مقدماتی ساخت فصل ششم این سریال بودند که درگذشت شاهزاده دایانا را به تصویر می کشد.

لزلی منویل که در فصل پنجم سریال در نقش شاهزاده مارگارت ظاهر می گردد گفت پس از درگذشت ملکه الیزابت هیچ بخشی از فیلمنامه تغییر داده نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نگرانی ها در خاندان سلطنتی برای افشای رازها در سریال نتفلیکس ، تاج یک سریال سوء استفاده گر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی ها در خاندان سلطنتی برای افشای رازها در سریال نتفلیکس ، تاج یک سریال سوء استفاده گر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید