مسمومیت 18 دانش آموز دختر در قم

به گزارش وبلاگ آوا، 18 نفر از دانش آموزان دختر یکی از هنرستان های قم، امروز چهارشنبه با علائم مسمومیت به بیمارستان ولی عصر این شهر منتقل و تحت درمان قرار گرفتند که به گفته پزشکان حال عمومی همه آن ها خوب است.

مسمومیت 18 دانش آموز دختر در قم

عبدالله صادقخانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم در گفتگو با ایرنا گفت: پیش از ظهر امروز 18 نفر از دانش آموزان دختر یکی از هنرستان های قم دچار علائم بی حالی و سرگیجه شدند که در ساعت 12 از طریق اورژانس به بیمارستان ولی عصر قم منتقل شدند.

وی در رابطه با شرایط عمومی دانش آموزان گفت : برابر نظر پزشکان شرایط عمومی تمامی دانش اموزان خوب است و فقط 2 نفر از دانش آموزان به علت داشتن بیماری های زمینه ای تحت مراقبت های بیشتر پزشکی هستند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک قم در پاسخ به این سوال که علت بدحالی دانش آموزان چه چیزی بوده است، گفت: علت اولیه براساس نظر پزشکان و علائم بالینی، مسمومیت این دانش آموزان بوده که در حال بررسی بیشتر موضوع هستیم .

در همین رابطه دکتر محبی سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در گفتگو با ایرنا گفت: در تماس با اورژانس در خصوص بیماری تعدادی از دانش اموزان بلافاصله اورژانس به هنرستان اعزام شدند.

وی افزود: هجده دانش اموز دچار مسمومیت شده بودند که با چند دستگاه امبولانس به یکی از مراکز درمانی قم منتقل کردند.

محبی افزود: بعد از درمان اولیه شانزده نفر بهبودی نسبی به دست آوردند و دو دانش آموز به علت بیماری آسم در حال حاضر کمی دچار بیحالی و ضعف هستند.

وی با اشاره به نمونه برداری برای آزمایشهای اولیه افزود: بعد از جواب این آزمایشها علت دقیق این مسمومیت اعلام خواهد شد.

منبع: فرارو

به "مسمومیت 18 دانش آموز دختر در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت 18 دانش آموز دختر در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید