صنعت بیمه مهم ترین پشتیبان نهاد وکالت

به گزارش وبلاگ آوا، در مراسمی با حضور دکتر جلیل مالکی رییس هیات مدیره و رییس کانون وکلای دادگستری مرکز ، و دکتر علی جباری مدیر عامل بیمه رازی ، تفاهم نامه همکاری بیمه ای میان کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی امضا شد.

صنعت بیمه مهم ترین پشتیبان نهاد وکالت

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آوا ، رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در این مراسم با اشاره به قدمت صد ساله و صندلی ویژه کانون وکلا گفت: کانون وکلا ، خانه ملت ایران است. این کانون رسالت سنگینی بر عهده دارد و پشتیبان مردم در مراجع حقوقی و قضایی است و در راستای انجام این رسالت مورد تهدید و آسیب قرار گرفته است.

وی اضافه کرد : صنعت بیمه کشور در برابر مخاطرات و تهدیداتی که وجود دارد می تواند مهم ترین پشتیبان کانون وکلای دادگستری باشد.

دکتر جلیل مالکی با اشاره به ویژگی ذاتی وکالت که دفاع در مقابل ناحق و ظلم است توضیح داد : با توجه به فلسفه وجودی بیمه که به نوعی ارائه امنیت خاطر به بیمه گذاران است ، طبیعتا صنعت بیمه می تواند نقش بسیار اساسی در حمایت از نهاد وکالت ایفاد کند و امیدواریم این زمینه همکاری که به صورت رسمی برقرار شد ، قبل از هرگونه مسائل مادی ، بعد حمایتی و معنوی بیمه رازی از وکلای دادگستری باشد که با یاری بیمه رازی ، همکاران ما و وکلای سراسر کشور با امنیت خاطر بیشتری به وظیفه و رسالت خودشان در دفاع از حقوق مردم در مراجع قضایی عمل نمایند.

رییس کانون وکلای دادگستری در آئین امضای تفاهم نامه با بیمه رازی خاطر نشان کرد : اطمینان خاطر دارم که این همکاری تجربه پیروز و سرفصل جدید و خوبی است و کانون وکلا در کنار بیمه رازی خواهد بود.

در این مراسم که دکتر عبدالله سمامی نائب رئیس هیات مدیره ، دکتر کارن روحانی نائب رئیس هیات مدیره ، سید کاظم حسینی عضو هیات مدیره ، محمد آشتینه عضو کمیسیون روابط عمومی و احمدرضا اسعدی نژاد دبیر کمیسیون روابط عمومی از کانون وکلای دادگستری مرکز و همچنین مهندس امیر رضا واعظ آشتیانی عضو هیات مدیره، دکتر حکیمه انصاری مدیر حقوقی و دکتر ناصرالدین اسلامی فرد مدیر روابط عمومی و بین الملل بیمه رازی نیز حضور داشتند ، مدیر عامل شرکت بیمه رازی گفت:صنعت بیمه از بخشهای مهم مالی کشورمان است و یکی از محصولات استراتژیک مورد احتیاج کشور که امنیت ، اطمینان و آرامش است را فراوری می نماید.

دکتر علی جباری اضافه کرد : شرکت بیمه رازی یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در این صنعت است که امروزه بخش های مختلف مالی ، صنعتی و اجتماعی کشور را تحت پوشش های مطلوب بیمه ای قرار داده است و آرامش و اطمینان را به بیمه گران خود در سراسر کشور ارائه می دهد.

دکتر جباری با بیان اینکه بیمه رازی توانائی ارائه انواع سرویس های بیمه ای مورد احتیاج کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در عرصه های مختلف را دارا اضافه کرد : بیمه رازی آمادگی دارد ریسکها و تهدیدهایی که فعالان عرصه های مختلف مالی ، صنفی و غیره با آنها روبرو هستند را تحت حمایت و پوشش بیمه ای خود قرار دهد .

مدیر عامل بیمه رازی توضیح داد : امروز همه مسرور هستیم که زمینه انحصاری قرارداد با یکی از نهادهای حقوقی که مرجع و محل رجوع مردم می باشد بیمه شده است و انشاء الله جامعه وکلای کشور از خدمات بیمه ای شرکت بیمه رازی در انواع رشته های بیمه ای برخوردار گردند .

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "صنعت بیمه مهم ترین پشتیبان نهاد وکالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت بیمه مهم ترین پشتیبان نهاد وکالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید