زنیت چرا و با چه قیمتی سردار آزمون را می فروشد؟

به گزارش وبلاگ آوا، یک رسانه روسی با توجه به اعلام تمایل باشگاه ناپولی ایتالیا برای جذب سردار آزمون، مهاجم زنیت سن پترزبورگ گزارشی در این رابطه منتشر کرد.

زنیت چرا و با چه قیمتی سردار آزمون را می فروشد؟

به گزارش وبلاگ آوا و به نقل از اسپورت کلوب روسیه، زمستان سال گذشته میلادی باشگاه زنیت سن پترزبورگ با قراردادی 12 میلیون یورویی سردار آزمون را از روبین کازان خرید و اکنون ارزش این مهاجم ایرانی در بازار نقل وانتقالات به 18 میلیون یورو رسیده است، بازیکنی که رسانه های ایتالیایی از تمایل باشگاه ناپولی برای جذب او و فرستادن نمایندگانش به روسیه برای تحت نظر دریافت وی خبر دادند.

البته باشگاه ناپولی نخستین تیمی نیست که برای جذب سردار آزمون تمایل خود را ابراز نموده است. زنیت به طور طبیعی هیچ کدام از پیشنهادهای مهاجم اصلی خود را که خواسته های اقتصادی شان را برآورده نکند مورد توجه قرار نمی دهد. هرچند باشگاه ناپولی یک بار برای خرید مهاجم لهستانی آژاکس هلند 30 میلیون یورو پرداخت نموده بود، اما باید دید حاضر است خواسته باشگاه زنیت برای انتقال آزمون را برآورده کند یا خیر.

براساس این گزارش، فروش سردار آزمون علاوه بر سود اقتصادی برای باشگاه زنیت می تواند زمینه ساز بازگشت الکساندر کوکورین گردد که هفته گذشته با قراردادی قرضی تا سرانجام فصل به تیم سوچی پیوست. محدودیت استفاده از بازیکنان خارجی در فوتبال روسیه از فصل آینده یکی دیگر از دلایل این انتقال می تواند باشد و زنیت ترجیح می دهد بازیکنی با پاسپورت روسی را در اختیار بگیرد.

زنیت تا به امروز پیشنهادهای زیادی برای انتقال سردار آزمون دریافت نموده است. در سال جدید میلادی باشگاه کریستال پالاس انگلیس به طور رسمی پیشنهاد 30 میلیون یورویی خود را به زنیت ارائه کرد، اما این تیم تمایلی برای فروش سردار آزمون در نیم فصل نداشت. لاتزیو ایتالیا نیز دو بار پیشنهادهایش را ارائه نموده است، اما طرفین هیچ گاه پای میز مذاکره حضور نیافتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زنیت چرا و با چه قیمتی سردار آزمون را می فروشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنیت چرا و با چه قیمتی سردار آزمون را می فروشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید