ادامه واکنش ها به درگذشت شان کانری، اولین جیمز باند

به گزارش وبلاگ آوا، همچنان که ادای احترام به شان کانری در پی انتشار خبر درگذشتش در 90 سالگی ادامه دارد، همسر وی از مشکل سلامت مغزی وی در ماه های آخر زندگی پرده برداشت.

ادامه واکنش ها به درگذشت شان کانری، اولین جیمز باند

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آوا به نقل از دیلی میل، میشلین روکبرون بیوه شان کانری گفت این ستاره اسکاتلندی که به عنوان نخستین جیمز باند شناخته می گردد در ماه های نهایی زندگی اش از زوال حافظه رنج می برد.

روکبرون نقاش فرانسوی-مراکشی که با کانری در سال 1975 ازدواج کرد گفت با توجه به این بیماری شرایطی در کارکرد مغز وی ایجاد شده بود که عملکرد شناختی را مختل می کرد و این ضایعه ای برای کانری بود.

وی اضافه نمود: این زندگی نبود. او دیگر قادر به ابراز وجود نبود.

همسر این بازیگر گفت: حداقل او در خواب و در آرامش از جهان رفت. من در همه این ایام با او بودم و او داشت از همه دور می شد. این رفتن همان چیزی بود که خود او می خواست.

وی اضافه نمود: او از دمنتیا رنج می برد و آرزوی نهایی او این بود که بدون لغزشی از جهان برود.

روکبرون که 91 ساله است تصویر از خودش و کانری را که در ماه می سال جاری در سالگرد 45 سالگی ازدواجشان گرفته شده بود منتشر کرد. این عکس در خانه شان در باهاما و در جایی که بازیگر برنده اسکار درگذشت گرفته شده است.

میشلین روکبرون که دومین همسر کانری بود و بازیگر سرشناس پس از جدایی از دایان سیلنتو بازیگر استرالیایی با وی ازدواج نموده بود، با ابراز رضایت از زندگی مشترکشان گفت: او الگوی یک مرد کامل بود.

در همین حال پسر کانری از ازدواج اولش هم در مصاحبه ای با بی بی سی تایید کرد که پدرش این اواخر حال خوشایندی نداشت.

وی که بازیگری بریتانیایی است اضافه نمود: همه ما سعی داریم این رویداد عظیم را درک کنیم با وجود اینکه پدرم مدتی بود حال خوشی نداشت.

در همین حال دونالد ترامپ هم با ادای احترام به بازیگر پنجه طلایی و شکست ناپذیران از وی به عنوان بازیگری عظیم و مردی عظیم تر یاد کرد. وی همچنین گفت با تایید شان کانری بود که توانست چراغ سبزی برای توسعه یک زمین گلف در اسکاتلند به دست آورد.

نشریه میرور با رد این ادعا گزارش نموده در حالی که کانری از پروژه گلف ترامپ حمایت نموده، اما تایید وی به معنی داشتن مسئولیتی در قبال آن نیست و ترامپ چند سالی است که از این طریق سعی دارد بگوید کانری با وی نزدیک بوده است!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادامه واکنش ها به درگذشت شان کانری، اولین جیمز باند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه واکنش ها به درگذشت شان کانری، اولین جیمز باند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید