آموزش ساخت 8 کادوی دست ساز ولنتاین

به گزارش وبلاگ آوا، با نزدیک شدن به ولنتاین بازار هدیه دست ساز عاشقانه و ایده هایی نو برای ساخت کادو دست ساز ولنتاین برای آقایان و خانم ها حسابی داغ می گردد. قطعاً هیچ ایده ای در روز ولنتاین شیرین تر از ساخت یک کادو ولنتاین دست ساز برای دوست و همسر نیست. شما می توانید بدون صرف هزینه ای زیاد خودتان یک کادوی دست ساز ولنتاین خاص برای کسی که دوستش دارید، درست کنید. در این مقاله از سرویس سبک زندگی و در مجله خبرنگاران می توانید با ایده های بی نظیر درست کردن کاو ولنتاین و هدیه دست ساز ولنتاین برای دختر و پسر آشنا شوید.

آموزش ساخت 8 کادوی دست ساز ولنتاین

روز ولنتاین چه روزی است؟

14 فوریه هر سال (25 بهمن ماه) به نام روز ولنتاین نامگذاری شده و در این روز جشنی با عنوان جشن عاشقان برگزار می گردد. جشن گرفته و دادن هدیه های ولنتاینی از شکلات و خرس گرفته تا گل ولنتاین در کنار ایده های عاشقانه دست ساز برای راضی کردن کسی که دوستش دارید، از جمله رسوم ولنتاین در سرتاسر جهان هستند.

1- یک شیشه اسرارآمیز ولنتاینی درست کنید

درست کردن این هدیه دست ساز ولنتاین فوق العاده راحت و مجذوب کننده است. برای ساخت این هدیه عاشقانه دست ساز دخترانه و پسرانه با شیشه مربا تنها ضروری است یک شیشه خالی بردارید. بیرون شیشه را به سلیقه خودتان و با قلب نمدی و کنف و روبان تزئین کنید. برای چسباندن کنف و روبان روی شیشه می توانید از چسب تفنگی حرارتی بهره ببرید.

اطلاع از آخرین مطالب مجذوب کننده و پرطرفدار

سپس روی تکه های کوچک کاغذ همه دلایلی که موجب می گردد عشق زندگی تان را دوست داشته باشید را بنویسید. در مرحله بعد کاغذها را تا کنید و داخل شیشه بیندازید. مطمئن باشید که این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای دختر و پسر مناسب است و طرف مقابل تان را شگفت زده خواهد نمود. این ایده کادو دست ساز برای نامزد و همسر نیز بسیار مجذوب کننده و عاشقانه است.

2- با انواع شکلات یک حلقه قلبی درست کنید

یک ایده مجذوب کننده برای کادوی دست ساز ولنتاین درست کردن حلقه های قلبی شکل شکلاتی است. برای ساخت این هدیه دست ساز برای دختر و پسر شما تنها به مقداری مقوا، شکلات، روبان و لوازم تزیینی احتیاج دارید. برای این کار بهتر است شکلات هایی را که طرف مقابلتان دوست دارد، تهیه کنید. سپس یک مقوای ضخیم را به صورت قلب تو خالی برش بزنید.

روی مقوا را با پارچه یا روبان و تور قرمز بپوشانید. سپس شکلات ها را با چسب روی قلب بچسبانید و با روبان های فر خوره کناره های شکلات را تزئین کنید. می توانید یک پاپیون بزرگ نیز در قسمت بالای قلب بچسبانید و یا زیر قلب چند لایه روبان آویزان کنید. به جای استفاده از کارتن یا مقوا نیز می توانید از قلب آماده فومی، سیم یا هر چیزی که در دسترس دارید بهره ببرید.

این کادوی ولنتاین برای دختر پسر و کسی که دوستش دارید مناسب است.

3- با سیم و کاموا نمادهایی از عشق درست کنید

این ایده کادوی دست ساز ولنتاین برای دوست و همسر فوق العاده کاربردی و زیبا است. برای ساخت این هدیه عاشقانه شما می توانید با استفاده از یک سیم نسبتا ضخیم که راحت حالت می گیرد، یک قلب درست کنید. سپس از نقطه پایینی قلب آغاز به پیچاندن کامواهای رنگی دور سیم کنید. در طول این کار چند بار رنگ کاموای خودتان را عوض کنید.

در صورتی که دوست داشته باشید می توانید یک پایه زیر قلب نصب کنید و روی آن را نیز با کاموا پوشش دهید. می توانید با استفاده از سیم نام یا حرف اول عشقتان را درست کنید. سپس روی سیم را با استفاده از کاموا بپوشانید و این نمادهای مجذوب کننده را داخل یک گلدان یا باکس ولنتاین قرار دهید و به او هدیه دهید.

به عنوان آموزش ساخت هدیه دست ساز باید بدانید که در صورت تمایل می توانید این نمادها را به صورت آویز طراحی کنید تا کسی که هدیه می گیرد آن ها را روی دیوار نصب کند. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن مناسب است و ایده خوبی برای ولنتاین محسوب می گردد.

4- یک ماگ ولنتاینی با طراحی خودتان به او هدیه بدهید

برای پیاده کردن این ایده ساخت کادوی ولنتاین برای پسر و دختر به یک ماگ سفید ساده، یک ماژیک و کمی شکلات و آبنبات احتیاج دارید. برای این کار باید روی ماگ طرح دلخواه خودتان را بکشید و یا تمام سطح لیوان را با پیغام های عاشقانه پر کنید. سپس داخل لیوان چند شکلات و آبنبات قرار دهید.

می توانید داخل لیوان را نیز با قهوه یا چای مورد علاقه او (به صورت خشک) پر کنید و شکلات ها را روی آن قرار دهید. یا اینکه شکلات ها را با روبان و قلب هایی که خودتان با مقوا درست نموده اید تزیین کنید و داخل لیوان قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای مرد و زن مجذوب کننده است و می تواند ایده خوب و کم هزینه ای برای ولنتاین باشد.

معمولا برای اینکه طرح روی ماگ ماندگار گردد از ماژیک مخصوص طراحی روی سرامیک و شیشه استفاده می گردد. استفاده از ماژیک های معمولی برای طراحی روی ماگ مناسب نیست و بعد از کشیدن دست روی ماگ یا برخورد آب و رطوبت رنگ آن پخش می گردد. برای تثبیت رنگ ماژیک سرامیک باید بعد از طراحی، ماگ را برای 24 ساعت کنار بگذارید.

سپس به مدت 35 دقیقه آن را با دمای 150 درجه سانتی گراد در فر قرار دهید تا رنگ روی کار تثبیت گردد. این روش موجب می گردد تا طرح روی ماگ با شستن نیز از بین نرود.

5- به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین یک تراریوم درست کنید

ساخت تراریوم یک ایده ساخت کادوی ولنتاین برای همسر یا نامزدتان و بسیار خاص و منحصر به فرد است. برای این کار باید یک شیشه قلبی شکل یا هر شکلی که دوست دارید، تهیه کنید. گیاه، مقداری خاک و سنگ ریزه رنگی را نیز از بازار خریداری کنید و خودتان را برای پیاده کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین آماده کنید.

حال باید مقداری سنگریزه داخل شیشه تراریوم بریزید. سپس خاک را به آن اضافه کنید و گیاه مورد نظرتان را داخل خاک بکارید. سطح خاک را با سنگ ریزه های رنگی پر کنید و سطح تراریوم را هر طور که دوست دارید تزیین کنید. مطمئن باشید این ایده ساخت هدیه ولنتاین فوق العاده طرف مقابلتان را سوپرایز خواهد نمود.

6- یک باکس سوپرایز از عکس های یادگاری تان درست کنید

برای درست کردن این ایده ساخت هدیه ولنتاین برای دوست یا همسر شما به یک باکس کوچک تقریبا 10 سانتی متری احتیاج دارید. حال برای درست کردن این کادوی ولنتاین برای همسر یا عشقتان باید عکس های مجذوب کننده دو نفره تان را در مقدار تقریبا 5 تا 8 سانتی متری پرینت بگیرید و روی مقوای رنگی بچسبانید.

می توانید از عکس های چاپ شده نیز برای این کار بهره ببرید. عکس ها را در فاصله و طوری روی یک کاموا بچسبانید که به راحتی روی هم قرار بگیرند. می توانید به جای کاموا از یک مقوا یا کاغذ با عرض 8 سانتیمتر بهره ببرید و عکس ها را پشت سر هم روی آن بچسبانید و داخل باکس قرار دهید. این کادوی ولنتاین برای دختر و پسر بسیار مجذوب کننده است و سوپرایز خوبی برای هدیه ولنتاین محسوب می گردد.

7- یک باکس ولنتاینی شگفت انگیز درست کنید

یک ایده ساخت هدیه ولنتاین دیگر مربوط به باکس های شگفت انگیزی است که می توانید آن را با هر چیزی که دوست دارید پر کنید. این کادوی ولنتاین برای پسر و دختر مناسب است. برای آغاز باید یک باکس آماده یا دست ساز تهیه کنید.

سپس انواع عبارات عاشقانه و پیغامک انگلیسی ولنتاین یا حرف هایی که دوست دارید به طرف مقابل تان بگویید را روی کاغذ سفید و کاغذ رنگی بنویسید و کاغذها را لوله کنید و با نخ ببندید. این نوشته ها را همراه با نقاشی های کوچک، شکلات، آبنبات، گل، قلب های مقوایی، کارت پستال ولنتاین و هر چیزی که در دسترس دارید داخل باکس قرار دهید.

می توانید این باکس شگفت انگیز را به عنوان کادوی ولنتاین برای دوست، همسر یا نامزدتان آماده کنید.

8- یک دسته گل شکلاتی برای ولنتاین درست کنید

اگر در پی یک ایده کادو ولنتاین دست ساز عاشقانه هستید و یا دوست دارید ولنتاین سال جاری یک هدیه دست ساز به کسی که دوستش دارید بدهید، می توانید از این ایده مجذوب کننده یاری بگیرید. این ایده ساخت کادو ولنتاین برای پسر و دختر مناسب است و شما می توانید آن را با کمی خلاقیت و سلیقه به راحتی انجام دهید. برای درست کردن یک دسته گل شکلاتی به عنوان هدیه دست ساز ولنتاین برای دوست یا همسرتان باید ابتدا شکلات های با شکل گرد و دایره ای را تهیه کنید.

سپس مقداری کاغذ رنگی یا کاغذ کشی دور شکلات ها بچسبانید و یک سیم مفتولی نازک به سرانجامی شکلات ها بچسبانید. برای چسباندن سیم به شکلات می توانید از چسب حرارتی بهره ببرید. سپس شکلات ها را درست مثل یک دسته گل و با استفاده از کاغذهای رنگی، گل های طبیعی و برگ های خشک و تازه تزیین کنید. در سرانجام نیز می توانید یک روبان به آن بزنید و یک کارت با دست نوشته عاشقانه داخل آن قرار دهید.

برای آموزش ساخت هدیه دست ساز به شکل دسته گل شکلاتی شما به چیز خاصی احتیاج ندارید و می توانید با کمی خلاقیت و سلیقه برترین هدیه دست ساز دخترانه و پسرانه را آماده کنید. اگر طرف مقابل شما عاشق شکلات باشد، از این هدیه دست ساز برای آقایان و خانم ها استقبال می نماید.

سوالات متداول

آیا می توان با سیم و کاموا یک هدیه دست ساز ولنتاین برای همسر درست کرد؟

شما می توانید برای درست کردن کادو ولنتاین برای دوست یا همسرتان سیم را به شکل قلب یا یک عبارت عاشقانه حالت دهید و سپس روی آن را با کامواهای رنگی بپوشانید و در روز ولنتاین به کسی که دوستش دارید کادو دهید. این هدیه دست ساز ولنتاین برای آقایان هم مناسب است.

چطور می توان از شیشه مربا برای ساخت هدیه ولنتاین دست ساز دخترانه و پسرانه استفاده کرد؟

برای ساخت کادو ولنتاین برای پسر و دختر یا دوست باید شیشه مربا را با روبان، سنگ های تزئینی و نوشته های عاشقانه تزئین کنید و سپس داخل آن شکلات و قلب های تزیینی قرار دهید.

نوشته های مرتبط

32 ایده سورپرایزی کادو زنانه و مردانه ولنتاین 1400

9 تا از پرفروش ترین گل های ولنتاین + نماد آن ها در عشق

26 کافه و رستوران برای روز ولنتاین + آدرس و مشخصات و عکس

33 پیغامک و اس ام اس ولنتاین تازه به انگلیسی با ترجمه فارسی

منبع: افق کوروش

به "آموزش ساخت 8 کادوی دست ساز ولنتاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش ساخت 8 کادوی دست ساز ولنتاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید