خبرنگاران بارش های بهاری شدید اصفهان را فرا می گیرد

به گزارش وبلاگ آوا، اصفهان - خبرنگاران - با ورود سامانه ناپایدار به اصفهان از روز شنبه، سه روز نخست اول هفته جاری بویژه فردا یکشنبه با بارش های شدید در بیشتر نقاط استان همراه خواهد بود.

خبرنگاران بارش های بهاری شدید اصفهان را فرا می گیرد

کارشناس مسوول پیش بینی هواشناسی اصفهان روز شنبه در گفت و گو با وبلاگ آوا اظهارداشت: سامانه نامبرده از امروز شنبه در نواحی غربی فعال شده و بارش باران گاهی به صورت رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق سردسیر بارش برف را به همراه دارد.

حجت الله علی عسگریان افزود: بیشتر مناطق استان در 2 روز پیش رو جو ناپایدار خواهد داشت و شدت فعالیت سامانه در مناطق شمال غرب، شمال و شمال شرق استان و نواحی همجوار با استان های سمنان و قم و همچنین در ارتفاعات غربی و نواحی همجوار با استان لرستان است.

وی ادامه داد: آب گرفتگی معابر عمومی، لغزندگی جاده ها، وقوع روان آب و سیلاب محلی، سیلابی شدن مسیل ها در نیمه شمالی استان، اختلال در تردد در مناطق سردسیر غرب و شمال به دلیل بارش برف پیش بینی می شود.

کارشناس مسوول پیش بینی هواشناسی سردترین منطقه استان را بویین میاندشت با 4- و گرمترین نقطه را خور و بیابانک با 24 درجه سانتی گراد اعلام گفت: کمینه هوا در استان در 24 ساعت آینده یک تا 2 درجه افزایش می یابد.

به گفته علی عسگریان کلانشهر اصفهان در کمترین دما به 6 و در بیشترین دما 18 درجه سانتی گراد می رسد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بارش های بهاری شدید اصفهان را فرا می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بارش های بهاری شدید اصفهان را فرا می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید