تنها خواسته بیرانوند از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ آوا، بیرانوند که چندی پیش و فارغ از حواشی ای که این روزها شکل گرفته بود وکیل خود را راهی باشگاه نموده بود تا طی جلسه ای درباره مطالباتش به مصاحبه بپردازند در نهایت اتفاقاتی در این جلسه رقم خورد که ماجرا را به اینجا کشانده است.

تنها خواسته بیرانوند از پرسپولیس

در آن جلسه بحث هایی بین طرفین شکل گرفت که باعث عصبانیت علیرضا بیرانوند شد تا او که طبق شناختی که طی این چند وقت از وی داریم دست به حرکتی از روی احساس بزند و شاید هرگز تصور اینکه ابعاد آن به این شکل گردد را هم نمی کرد.

فسخ قرارداد بیرانوند اقدامی بود که اتفاقات بعدی و حاشیه ای بزرگتری را برای وی شکل داده است. در نهایت اما در شرایطی که قرار بود او در آخرین ساعات شب گذشته پاسخ قطعی خود را به استقلالی ها بدهد، پاسخی به این موضوع نداد تا همچنان این کلاف سردرگم بماند.

اکنون اما به نظر می رسد بیرانوند از مواضع خود کوتاه آمده و تنها خواسته او همان چیزی است که در جلسه با درویش مطرح نموده بود: پرداخت مطالباتش.

بیرانوند که با قراردادی پایین تر نسبت به دیگر پیشنهادات به پرسپولیس پیوست، تنها امیدواری او دریافتی مناسب از عملکردی بود که آپشن قراردادش را فعال می کرد. گلری که یحیی گل محمدی و طرفداران این تیم نیز روی عملکرد و تاثیرش برای دستیابی به موفقیت صحه گذاشته اند.

گلر شماره یک تیم ملی اکنون در انتظار دریافت مطالبات خود از سوی باشگاه است و باید دید با انجام این موضوع، تمامی حواشی ها خاتمه خواهد یافت یا ماجرای جدیدی را باید شاهد بود.

منبع: فرارو

به "تنها خواسته بیرانوند از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها خواسته بیرانوند از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید